3

Dodatki przy zakupie tabletów Colorovo CityTab. Jest w czym wybierać!

Colorovo CityTab Supreme 8"W grudniu firma ABC Data, właściciel marki Colorovo, wraz z partnerami biznesowymi przygotowała wspólne promocje. Klient, który zdecyduje się na zakup poszczególnych modeli Colorovo CityTab może liczyć na dodatki/gratisy, ale także interesujące zestawy tabletu z smartfonem. Warto odwiedzić poszczególne sklepy internetowe.

Colorovo w ostatnich tygodniach intensywnie działa w kwestiach sprzedażowych. Co chwile w sieci, a także w punktach stacjonarnych, można spotkać nowe promocje związane głównie z tabletami internetowymi CityTab. Postanowiłem zebrać wszystkie aktualne promocje w jednym miejscu, tak abyście mogli wybrać najciekawszą ofertę dla siebie. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem tabletu przed świętami, to pewnie znajdzie coś dla siebie lub dla najbliższych nam osób.

Colorovo CityTab Supreme 8″ z Lumia 530 Dual-SIM oraz pakietem Office

W sklepie internetowym X-kom.pl przygotowano ciekawy zestaw sprzętu elektronicznego, który dostaniemy w jednej cenie. Ile dokładnie? Zestaw składający się z tabletu internetowego Colorovo CityTab Supreme 8″, smartfona Nokia Lumia 530 Dual-SIM oraz pakietu biurowego Office 365 Personal został wyceniony na 699 zł. Cena jest dość atrakcyjna, bo w tej kwocie otrzymacie ciekawy tablet internetowy z Windows 8.1, funkcjonalny smartfon oraz pakiet biurowy, który można zainstalować na smartfonie/tablecie oraz komputerze.

Colorovo CityTab Supreme 8" H

Co ważne, system operacyjny Windows 8.1 traktuje kartę pamięci jako normalny dysk twardy. Co to oznacza? Można na niej instalować wszelkie aplikacje, gry, programy – dosłownie wszystko. Ponadto do dyspozycji jest 1 TB danych w chmurze OneDrive. Dostępność 1 TB w chmurze powinna wystarczyć, ale oczywiście trzeba mieć połączenie z Internetem. Odpowiada za to sprawna karta sieciowa WiFi umożliwiająca podłączenie do dowolnej sieci bezprzewodowej.

Prawidłowe działanie Colorovo CityTab Supreme 8″ zapewnia 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3735E o taktowaniu zegara do 1,83 GHz oraz 1 GB RAM. Wyświetlacz w tabletach CityTab Supreme 8″ jest wykonany w technologii IPS. W konstrukcji umieszczono również Bluetooth, microUSB, jack 3.5 mm.

Colorovo CityTab Supreme 10.1" 64 GB

Smartfon Nokia Lumia 530 wyróżnia się 4-rdzeniowym procesorem Snapdragon 200 oraz 512 MB RAM. Interfejs zapewnia system operacyjny Windows Phone 8.1, a wszystkie informacje wyświetlane są na ekranie 4,3 cale. Zdjęcia wykonamy za pomocą aparatu 5 Mpix. Wbudowana pamięć, w Nokia Lumia 530, wynosi 4 GB, ale można skorzystać z slotu microSD do 128 GB. W obudowie znajduję się również Wi-Fi (b/g/n), Bluetooth 4.0 oraz micro-USB. Akumulator będzie miał 1430 mAh pojemności (22 doby w trybie czuwania, 13 godzin rozmów w sieci 2G).

Colorovo CityTab Supreme 8″ 3G z starterem T-Mobile oraz darmowym ebookiem

W ofercie sklepu Vobis.pl pojawiła się również oferta sprzedaży tabletu Colorovo CityTab Supreme 8″, ale tym razem jest to wersja z 3G. Co to oznacza? Urządzenie ma wbudowany modem 3G, który pozwala na korzystanie z funkcji internetowych w każdym miejscu, gdzie tylko operator ma zasięg i oferuje transmisję w technologii 3G. Dodatkowo każdy klient będzie mógł wybrać jeden z trzech płatnych ebooków z serwisu woblink.com, i otrzyma go za darmo.

Colorovo CityTab Supreme 8″ oprócz obecności modemu 3G wyróżnia się inną pojemności baterii. Akumulator może pochwalić się ogniwem 4300 mAh.

Colorovo CityTab Vision 7i z etui ochronnym oraz starter blueconnect z pakietem 2 GB

Oferta sklepu internetowego mall.pl jest naprawdę godna uwagi. Normalnie samo urządzenie CityTab Vision 7i kosztuje 299 zł, a tutaj otrzymamy w tej cenie jeszcze dwa dodatkowe gadżety. Pierwsze to zewnętrzne etui ochronne marki Colorovo, które zapewni bezpieczeństwo podczas transportu i codziennego użytkowania. Dodatkowo klient otrzyma zestaw na kartę blueconnect z pakietem danych 2 GB.

Colorovo CityTab Vision 7i

Prawidłowe działanie tabletu Colorovo CityTab Vision 7i ma zapewnić 2-rdzeniowy procesor Intel Atom Z2520 o częstotliwości taktowania zegara 1,6 GHz oraz 2 GB RAM. Obecność dwugigabajtowej pamięci operacyjnej pozwala na pracę, w tle, nawet kilku programów, gier. Tablet może je mieć uruchomione i w każdej chwili możemy się pomiędzy nimi przełączać, bez potrzeby zamykania aplikacji. Interfejs gier, programów oraz systemu operacyjnego Google Android 4.4 Kitkat wyświetlany jest na 7-calowym ekranie IPS o rozdzielczości 10244×600 pikseli. Obecność IPS cieszy, ponieważ wyświetlacz będzie czytelny nawet w słonecznych warunkach.

Colorovo CityTab Vision 7i

Colorovo CityTab Vision 7i

Do przeglądania stron internetowych posłuży karta sieciowa WiFi, a do transmisji danych – Bluetooth, czy port microUSB. Bez problemu do tabletu podłączymy zewnętrzny zestaw słuchawkowy, a jest to możliwe dzięki zastosowaniu portu jack 3.5 mm.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz