6

Vido W8C. 8-calowy tablet z Windows 8.1 i mocną specyfikacją za mniej niż 100 dolarów!

Vido W8C
Za naszą granicą, w sumie daleko od Polski, pojawił się ciekawy tablet internetowy z systemem operacyjnym Windows 8.1 na pokładzie. Tym tabletem jest Vido W8C, który charakteryzuje się naprawdę stosunkowo mocną specyfikacją, a to wszystko w korzystnej cenie.

Vido W8C to tablet internetowy, który zadebiutuje na terenie Chin, ale bardzo chętnie zobaczyłbym go również w Polsce, ponieważ jego specyfikacja techniczna jest ciekawa. A czym tak naprawdę Vido W8C się wyróżnia?

W obudowie skrywa się 8-calowy wyświetlacz, który został wykonany w technologii IPS, co zapewnia szerokie kąty widzenia oraz dobry kontrast kolorów. Ekran obsługuje rozdzielczość 1280×800 pikseli. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Windows 8.1 ma zapewnić 4-rdzeniowy procesor Intel Bay Trail Z3735F o częstotliwości taktowania 1,8 GHz, układ graficzny Intel HD Graphics oraz 2 GB RAM! Z kolei wbudowana pamięć wynosi 32 GB, ale jeśli i to jest za mało, to do dyspozycji jest slot microSD.

Vido W8C

Ważnym atutem tabletu Vido W8C jest wbudowany modem do łączności 3G, ale nie zabraknie także WiFi, Bluetooth, portów (microUSB, jack 3.5 mm, mini HDMI) oraz akumulatora o pojemności 4200 mAh.

Tablet w przeliczeniu na naszą walutę kosztuje nieco ponad 500 zł, więc jest to naprawdę ciekawa propozycja, ale tego modelu nigdy w Polsce nie zobaczymy.

źródło: tablet-news.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz