5

Honor 3C otrzymuje aktualizację do Google Android 4.4 Kitkat!

Honor C3Marka Honor obecnie sprzedaje dwa smartfony, a jednym z nich jest model Honor 3C, który w sklepach ppojawił się z Androidem 4.2. Jednak teraz użytkownicy mogą pobierać aktualizację oprogramowania, która zawiera system Google Android 4.4 Kitkat.

Honor 3C to drugie urządzenie nowej marki Honor, które trafiło do polskich sklepów, a niedługo powinien pojawić się tablet Honor T1.

Co wnosi Android 4.4 Kitkat dla Honor 3C?

Najnowszy Android 4.4 pozwala na bardziej płynną pracę i pozwoli użytkownikowi wykorzystywać nowe rozwiązania systemowe. Nakładkę graficzną EMUI 2.0 będzie można zastąpić interfejsem EMUI 3.0. Dzięki zastosowaniu 845 zmian w stosunku do wcześniejszej wersji, nowa nakładka dodatkowo zwiększy wygodę korzystania z urządzenia i poprawi wygląd systemu.

Honor C3. A co zapewnia płynne działanie Androida 4.4?

Smartfon Honor C3 pracuje pod kontrolą 4-rdzeniowego procesora MediaTek o taktowaniu zegara 1,3 GHz oraz 2 GB RAM. Wszystkie informacje wyświetlane są na ekranie 5-calowym IPS o rozdzielczości 720p. W obudowie Honor C3 umieszczono akumulator o pojemności 2300 mAh, aparat fotograficzny 8 Mpix z lampą błyskową, przednią kamerę 5 Mpix, Bluetooth, WiFi. Honor 3C jest dostępny w sklepach internetowych w białej i szarej wersji kolorystycznej w cenie 599 zł.

źródło: informacja prasowa Honor

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz