0

Kup aplikację na tablet, a opłatę dolicz do rachunku. Nowa usługa w Orange!

Orange logo
W usłudze Orange Polska pojawiła się nowa usługa, która na pewno spodoba się klientom. Chodzi o możliwość zakupu aplikacji dla tabletów z systemem operacyjnym Google Android z sklepu Google Play, a opłata zostanie doliczona do rachunku, wystawianego na koniec miesiąca. Niby logiczne, proste, a jednak trochę to potrwało zanim Orange udostępniło taką możliwość.

Dolicz do rachunku w Orange to nowa usługa w Orange Polska, która jest dostępna od razu dla wszystkich klientów posiadających telefon w Orange z abonamentem lub Mix. Nie trzeba jej aktywować, ani nic nie kosztuje. Opłaty za aplikację, gry, książki, czy filmy zakupione w Google Play lub Windows Phone Store zostaną doliczone do rachunku, który operator wystawia co miesiąc. Maksymalny limit miesięcznych zakupów to 50 zł. Powyżej tej kwoty, usługa jest blokowana.

Aby sklep wiedział, że opłatę ma doliczyć do rachunku w Orange, trzeba wejść w ustawienia i wybrać jako domyślną metodę regulowania zobowiązań względem Google lub Microsoft – „płatności na rachunku Orange”. To wszystko!

Moim zdaniem to bardzo dobra wiadomość dla klientów Orange. W ten sposób nie trzeba podawać swojej karty kredytowej, ani iść do kiosku po specjalne karty zdrapki o określonych wartościach. A Wy co sądzicie? Zamierzacie korzystać z tej możliwości?

źródło: informacja prasowa Orange

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz