16

myPhone, jedna z pierwszych polskich marek, pojawi się na CES 2015!

myPhone CES 2015Wydaje mi się marka myPhone, należącą do spółki TelForceOne, po raz pierwszy pojawi się na zagranicznych targach elektronicznych CES 2015 w Las Vegas. myPhone nie pojawi się tam tylko z obecnym portfolio produktów, ale zaprezentuje również nowe urządzenia. Będą to smartfony myPhone INFINITY 3G oraz myPhone INFINITY LTE, ale być może producent jeszcze czymś zaskoczy… Może tabletem?!

myPhone zaprezentuje swoją aktualną ofertę smartfonów i telefonów komórkowych. Obok znanych już smartfonów myPhone LUNA, CUBE, FUN3 i IRON, polski producent pokaże po raz pierwszy dwa smartfony z najnowszej serii INFINITY. Będą to myPhone INFINITY 3G – smartfon z ekranem IPS LTPS OGS 4,7-cala, ośmiordzeniowym procesorem i transmisją danych 3G oraz myPhone INFINITY LTE – z podobną specyfikacją, ale z transmisją danych LTE. Urządzenia będą mieli tylny oraz przedni panel pokryty szkłem Gorilla Glass 3, kamerę Sony BSI oraz OmniVision, moduł dźwiękowy Yamaha, WiFi, Bluetooth itp.

Na stoisku będzie można również obejrzeć telefon komórkowy myPhone FLIP, który zadebiutuje w Polsce już 15. stycznia.

Lokalizacja stoiska firm TelForceOne i myPhone: Tech West, Sands Expo – Halls A-C, nr stoiska: 70575.

Z pewnością obecnością myPhone na targach ma pomóc w zdobyciu nowych kontaktów, a także partnerów biznesowych. I bardzo dobrze, myPhone to ciekawa firma i ja jej mocno kibicuje!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz