5

Colorfly G708. 8-rdzeni oraz wbudowany modem 3G za 64 dolary. Można? Można!

Colorfly G708
Dzisiaj w sieci znalazłem ciekawą informacje dotyczące taniego, ale niezwykłego funkcjonalnego tabletu. Mam na myśli urządzenie Colorfly G708, które ma wydajne podzespoły (przynajmniej na papierze), a wszystko to w korzystnej cenie – 64 dolary, czyli około 200 zł. Oczywiście nie jest to wykonanie na poziomie iPada, ale w tej cenie wydaje się naprawdę ciekawym tabletem.

Najnowszy tablet Colorfly G708 pracuje pod kontrolą popularnego, wśród mało znanych producentów, procesora MediaTek MT6592, a w prawidłowym funkcjonowaniu pomaga 1 GB RAM. Oczywiście nie jest to wydajna maszyna, ale w tej cenie nie oczekujemy cudów. 8-rdzeni w tym przypadku ma raczej fajnie wyglądać marketingowo, nic więcej. Bo nie wierze, aby sam sprzęt wykorzystywał całą wydajność układu. A Wy co sądzicie? Na dane oraz aplikacje zarezerwowano 8 GB, ale jest także slot microSD.

Wszystkie informacje, a dokładnie interfejs systemu operacyjnego Google Android 4.4 Kitkat, wyświetlane są 7-calowym ekranie o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Jest to naprawdę optymalna wartość gwarantująca dość przyzwoitą jakość obrazu. Ponadto wyświetlacz jest wykonany w technologii IPS, co pozwala na użytkowanie go na dworze, w słońcu.

Zobacz także: Vido W8C. 8-calowy tablet z Windows 8.1 i mocną specyfikacją za mniej niż 100 dolarów!

W obudowie (o grubości 9,5 mm) znajduję się także modem 3G pozwalający na przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz wysyłanie wiadomości. Jest to chyba najciekawszy atut urządzenia Colorfly G708. Ponadto nie zabraknie WiFi, portu microUSB, czy Bluetooth.

źródło: tablet-news.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz

 • BadWaring

  chce kupić ten tablet tylko gdzie ??? ktos jeszcze jest chętny na niego ?

  • Juek

   cięzko go bęzie znaleźć w PL

 • BadWaring

  Wiem Właśnie :/ ale spróbuje go jakoś ściągnąć bo taki sprzęt za tą cene to w polsce by kosztował ponad tysiaka i to z 8 rdzeniowym prockiem to tutaj jeszcze takiego nie widziałem tak wiec super cena i super specyfikacja techniczna Będę go miał choć bym miał miecha poczekać jeszcze nie ma bata 😉 a ty też chcesz tego sprzenta kupić ?

  • ale ciekawi mnie jak będzie wyglądała wydajność oraz optymalizacja…

 • BadWaring

  Po ściagnieciu rota i botloadera to by zasówał napewno jeszcze lepiej a w polsce ani na ebayu go puki co nie sprzedają :/ a szkoda puki co to widziałem go w chińskich internetowych sklepach :/ a u nas no cóż puki co trzeba zaczekać