0

CES 2015: Alcatel OneTouch POP 10. Alcatel jeszcze żyje?

Alcatel OneTouch POP 10
Szczerze powiedziawszy to markę Alcatel kojarzyłem ale z dobrych kilka lat temu, a w tej chwili ich produkty widzę tylko w Orange. I pewnie najnowszy tablet Alcatel OneTouch POP 10 zadebiutuje również w Orange. Na razie skupmy się na funkcjonalności Alcatel OneTouch POP 10, ponieważ zadebiutował na tegorocznych targach CES 2015.

Tablet internetowy Alcatel OneTouch POP 10 to jedna z nowości na targach elektronicznych CES 2015 w Las Vegas, choć nie spodziewałem się, że Alcatel coś pokaże, a tu proszę.

Alcatel OneTouch POP 10 wyróżnia się przede wszystkim 10,1-calowym wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Zastosowanie IPS zapewnia szerokie kąty widzenia oraz dobry kontrast kolorów. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Google Android 5.0 Lollipop ma zapewnić 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz oraz, najprawdopodobniej, 1 GB RAM.

Na wszelkie dane oraz aplikacje zarezerwowano 8 GB, ale gdy to okaże się za mało, to można skorzystać z slotu microSD. Tą pamięć można zapełnić aparatem 5 Mpix. Z przodu będzie także kamera 2 MPix.

Zobacz także: CES 2015: ASUS ZenFone 2 z 5,5-calowym ekranem, aparatem 13 Mpix i ciekawym designem

Alcatel OneTouch POP 10 będzie mieć także zainstalowany modem LTE, Bluetooth, WiFi oraz porty (microUSB oraz jack 3.5mm).

W zestawie będzie także klawiatura, więc po części będzie to przedstawiciel tabletów hybrydowych… A tak w ogóle podoba się Wam ten tablet Alcatela? Ja jestem bardzo sceptycznie do niego nastawiony…

źródło: digitaltrends.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz