0

CES 2015: Acer Liquid Jade S w nowej wersji. Jest jeszcze szybszy!

Acer Liquid Jade S
Firma Acer na tegorocznych targach elektronicznych CES 2015 zaprezentowała sporo nowego sprzętu. Jednym z najciekawszych jest smartfon Acer Liquid Jade S, który pojawił się w odświeżonej wersji. Acer Liquid Jade S ma być teraz jeszcze szybszy, a ponadto ma modem LTE.

Acer Liquid Jade S to smartfon, którego obyudowa jest zaokrąglona obudową, a grubość wynosi zaledwie 7,78 mm. Z kolei waga wynosi 116 g. Dzięki temu jest to jeden z najlżejszych smartfonów.

W tej obudowie mieści się 5-calowy wyświetlacz. Z kolei za interfejs odpowiada system operacyjny Google Android 4.4 Kitkat, ale w 2015 roku planowana jest aktualizowana do Androida 5.0 Lollipop. Niestety żadna konkretna data nie została podana.

Prawidłowe działanie smartfona Acer Liquid Jade S zapewnia 64-bitowy, ośmiordzeniowy procesor Mediatek (MT6752M). Obsługa 4G LTE (Kat. 4) zapewnia szybką łączność podczas przeglądania Internetu, strumieniowego przesyłania i pobierania danych niemal w dowolnym miejscu na świecie.

Użytkownicy na pewno ucieszą się z obecności aparatu fotograficznego o matrycy 13 Mpix z przesłoną f/1.8. Przednia kamera 5MP umożliwia robienie świetnych selfie.

Zobacz także: CES 2015: ASUS ZenFone 2 z 5,5-calowym ekranem, aparatem 13 Mpix i ciekawym designem

AcerEXTEND umożliwi użytkownikom pełną kontrolę nad ich smartfonami za pomocą komputera wyposażonego w system Windows. Pozwala to na pisanie z klawiatury komputera, korzystanie z funkcji „przeciągnij i upuść” oraz wielu opcji udostępniania. AcerNAV to darmowe oprogramowanie nawigacyjne od TomTom wykorzystujące TripAdvisor POI. Liquid Jade S opcjonalnie występuje w wersji z hybrydową kartą microSD/podwójną kartą nano-SIM.

Acer Liquid Jade S. Dostępność i ceny

Liquid Jade S będzie dostępny w styczniu u wybranych dystrybutorów w dwóch kolorach – Cosmic Black i Lunar White. Ceny nie są jeszcze ujawnione.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz