0

Pakiet Office dla tabletów. Możliwość pobrania z Google Play

Office Word dla tabletów z Androidem
Mam bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy tabletów, no może nie wszystkich. Z Google Play można już pobierać aplikacje z pakietu biurowego Office. W tej chwili programy są w wersji beta. Tak, czy owak, można już pobrać Office (Word, Excel oraz PowerPoint) na tablety z Google Android 4.4 Kitkat oraz 5.0 Lollipop.

Do tej pory tylko nieliczni mogli testować oprogramowanie Microsoft Office na tablety z Androidem, ponieważ trzeba było załapać się do testów. A ta grupa była ograniczona, ale na szczęście na nic już nie musimy czekać. Od teraz użytkownicy mogą pobierać Office na tablety z Androidem.

W Google Play są dostępne wersje beta aplikacji Word, Excel oraz PowerPoint. Aby móc z nich korzystać należy posiadać tablet internetowy z architekturą ARM i systemem operacyjnym Google Android (4.4 Kitkat lub 5.0 Lollipop). Na starszych Androidach, oprogramowanie nie będzie działać.

Jak na razie trzeba mieć na uwadze, że są to wersję beta, więc na pewno nie wszystko będzie działać poprawnie. Ponadto funkcjonalność tez na razie jest ograniczona.

Pobierz Office dla tabletów z Androidem

źródło: Microsoft

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz