0

Micromax Canvas Breeze Tab P660 to ciekawie wyglądający tablet, ale specyfikacja…

Micromax Canvas Breeze Tab P660Firma Micromax coraz śmielej poczynią sobie na światowych rynkach elektronicznych. Prezentuje coraz ciekawsze urządzenia, czyli smartfony oraz tablety. A ich najnowsza propozycja, czyli tablet Micromax Canvas Breeze Tab P660 naprawę mi się podoba, i to czerwona wersja…

Micromax Canvas Breeze Tab P660 to tablet, który będzie oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz czerwonej. I mi się bardziej kolor czerwony podoba, choć przeważnie wole czerń. Ale w tym przypadku stawiam na czerwonego Micromax Canvas Breeze Tab P660. Sama konstrukcja jest stworzona z tworzywa sztucznego, przynajmniej tak mi się wydaje…

A co w tej konstrukcji się skrywa? Na przodzie obudowy widnieje 7,85-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1024×768 pikseli. Zastosowanie IPS to dobra wiadomość, ponieważ ekran będzie czytelny nawet w intensywnych promieniach słonecznych. Interfejs dostarcza system operacyjny Google Android, ale w wersji 4.2.2. Nie wiem czemu producent zdecydował się na tak starą wersję platformy. Moim zdaniem powinien to być, co najmniej, 4.4 Kitkat.

Prawidłowe funkcjonowanie tabletu Micromax Canvas Breeze Tab P660 zapewnia 4-rdzeniowy procesor MediaTek MT8389WM o częstotliwości taktowania 1,2 GHz oraz 1 GB RAM. Na dane oraz aplikacje zarezerwowano 8 GB, ale jest także slot microSD. I może on być niezwykle przydatny jeśli zaczniemy korzystać z aparatu fotograficznego o matrycy 5 Mpix. Z przodu jest także 2 Mpix do wideo rozmów.

Micromax Canvas Breeze Tab P660

W obudowie (6,9 mm smukłości) znajduję się także karta sieciowa WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth, GPS, modem 3G oraz akumulator o pojemności 4000 mAh.

A Wy co sądzicie o tym sprzęcie? Czy miałby jakiekolwiek szansę w Polsce, czy mamy za dużą konkurencję ze strony polskich marek?

źródło: tablet-news.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz