0

Mobilny Router MiFi LTE 4G ML0655 za 349 zł!

MiFi LTE 4G ML0655
Z pewnością czasami potrzebujecie udostępnić mobilną sieć WiFi dla swojego tabletu, ale nie macie sprzętu do tego. Jednak teraz sytuacja się zmieniła. W Polsce pojawił się mobilny router MiFi LTE 4G ML0655, który kosztuj 349 zł. A co dokładnie oferuje?

Nowy kieszonkowy router MiFi M-LIFE pozwala utworzyć internetowy hotspot i zapewnić swobodny dostęp do sieci w standardzie TD-LTE, FDD-LTE, DC-HSPA+, HSPA+ HSPA, UMTS, EDGE lub GPRS, a także maksymalnie wykorzystać darmowy Internet Aero2.

Router ma także wbudowany slot microSD do 32 GB. Przydatną funkcją jest możliwość odbierania, odpowiadania i tworzenia nowych wiadomości SMS.

Na ekranie wyświetla się sporo informacji o stanie pracy sprzętu, m.in. połączenia z Internetem, nazwy operatora, siły sygnału, ilości pobranych danych, liczby podłączonych użytkowników, typu sieci (2G/3G/4G), otrzymania wiadomości SMS, umieszczonej w modemie kacie microSD, stanie baterii oraz innych komunikatów.

Wbudowana bateria o pojemności 2000 mAh pozwala na kilka godzin pracy, ile dokładnie? Tego producent nie podał. Baterię można naładować za pomocą dołączonego do zestawu kabla, podłączając go do ładowarki, laptopa, smartfona lub innego urządzenia.

Cena za mobilny Router MiFi LTE 4G ML0655 wynosi 349 zł. Co sądzicie o tej kwocie? Nie jest trochę za duża?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz