2

Allview Viper i4G. 4,7-calowy smartfon z LTE

Allview Viper i4G
Rumuńska marka Allview wprowadza do sprzedaży nowy smartfon, który charakteryzuje się obecnością modemu LTE, 4-rdzeniowego procesora, a to wszystko w cenie 579 zł. Allview Viper i4G wydaje się naprawdę ciekawym smartfonem.

Allview Viper i4G został wyposażony w wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 4,7 cali i rozdzielczości 854×480 pikseli. Aby ekran nie można było tak łatwo zbić – zastosowano powłokę ochronną ze szkła. Użytkownik do dyspozycji będzie miał system operacyjny Google Android w wersji 4.4.2 Kitkat.

Aby Allview Viper i4G prawidłowo funkcjonował, producent zamontował 4-rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,3 GHz oraz 1 GB RAM. Na wszelkie dane oraz aplikacje zarezerwowano 8 GB. Oczywiście nie jest to duża ilość pamięci, ale spokojnie – można skorzystać z slotu microSD do 32 GB.

Zobacz także: Allview Viva H7 LTE, Viva H8 LTE oraz Viva H10 LTE. Tablety z LTE

Te 40 GB może na się przydać, bo możemy skorzystać z dwóch aparatów fotograficznych. Główny obiektyw o matrycy 5 Mpix wyposażony jest w autofokus oraz diodę LED. Filmy można nagrać w rozdzielczości full HD. Dodatkowo, aparat posiada szereg przydatnych funkcji, jak wykrywanie twarzy, gumka, HDR i Beauty Face. Przednia kamera ma 2 Mpix i jest przeznaczona do wideo rozmów.

Allview Viper i4G jest wyposażony także w WiFi, Bluetooth, system DTS, microUSB 2.0 oraz jack 3.5 mm. Z kolei akumulator ma 1800 mAh pojemności. Ogniwo ma pozwolić na 180 godzin czuwania oraz do 450 minut rozmów. Obecność technologii Dual-SIM w smartfonach nieznanych marek to już standard, więc tutaj nie mogło być inaczej.

Viper i4G dostępny jest od dzisiaj w przedsprzedażt w cenie 579 zł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz