0

Manta Dice Speaker MA422. Mobilny głośnik Bluetooth dla tabletów

Manta Dice Speaker MA422
Firma Manta Multimedia wprowadza do sprzedaży mobilny głośnik Manta Dice Speaker MA422, który wyróżnia się naprawdę niewielkimi wymiarami. Manta Dice Speaker MA422 może działać z tabletami internetowymi.

Manta Dice Speaker MA422
ma naprawdę wielkie wymiary (26.8 x 26.8 x 28.5 mm), dzięki temu możemy go śmiało włożyć w kieszeń, czy podpiąć do kluczy.

Głośnik można sparować z tabletem, smartfonem i innym urządzeniem za pośrednictwem technologii Bluetooth. Sprzęt oprócz odtwarzania muzyki może pomóc w robieniu zdjęć typu selfie lub jako zestaw głośnomówiący. Powód? Głośnik ma wbudowany przycisk funkcyjny.

Funkcja „Antilost” sprawi, że nie zapomnimy o telefonie lub tablecie. Za każdym razem kiedy jedno urządzenie z zestawu znajdzie się poza zasięgiem Bluetooth’a, głośnik poinformuje o tym ostrzegawczym dźwiękiem. Manta MA422 można naładować za pomocą portu USB.

Głośnik jest dostępny w 5 pastelowych kolorach do wyboru: niebieskim, białym, czerwonym, żółtym, zielonym. Cena wynosi zaledwie 40 zł brutto. Moim zdaniem jest to rozsądna kwota i warto się nad tym głośnikiem zastanowić.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz