0

Trzy nowe tablety w Play: Xperia Z3 Tablet Compact, iPad Air 2 oraz iPad mini 3

iPad Air 2W ofercie sieci komórkowej Play pojawiły się trzy nowe tablety internetowe, które bez wątpienia się jednymi z najciekawszymi na rynku. Mam tutaj na myśli Sony Xperia Z3 Tablet Compact, Apple iPad Air 2 WiFi + LTE 16 GB oraz Apple iPad mini 3 WiFi + LTE 16 GB / 64 GB.

Obecnie w Polsce najbardziej popularne są tablety budżetowe, czyli te, które kosztują do 300-500 zł. Te modele są najchętniej kupowane, bo są stosunkowo tanie, a jest tabletem. Większość użytkowników nie zna się na sprawach technicznych i patrzy tylko na wielkość ekranu, jakość, czy dobrze działa dotyk, a także ewentualnie czy jest GPS, albo aparat. I na tym koniec.

Na topowe i drogie rozwiązania nie ma tylu chętnych, ale co nie zmienia faktu, że jest na nie zapotrzebowanie. Dlatego nie dziwię się, że w ofercie Play debiutują Sony Xperia Z3 Tablet Compact, Apple iPad Air 2 WiFi + LTE 16 GB oraz Apple iPad mini 3 WiFi + LTE 16 GB / 64 GB.

Szczegółowy cennik znajdziecie tutaj. Oczywiście kwoty nie są małe, ale klienci są zwolnieni z pierwszej wpłaty.

P.S. Jeśli mielibyście wybierać, nie patrząc na zasobność portfela, to który tablet byście wybrali? Xperia Z3 Tablet Compact, iPad Air 2, czy iPad mini 3? Dajcie znać w komentarzu 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz