2

Allview P6 Energy. Smartfon z baterią 5000 mAh i trybem ciągłej pracy do 24 h!

Allview P6 EnergyRumuńska marka Allview coraz śmielej radzi sobie w Polsce. Niedawno smartfony Allview pojawiły się w ofercie Play, a teraz pojawiła się ciekawa nowość. To Allview P6 Energy, który ma mieć baterię o pojemności 5000 mAh! Według producenta, akumulator ma pozwolić na 24 godziny ciągłej pracy!

Jesteśmy świadomi, że nasi klienci wymagają od telefonu, aby jego bateria działała jak najdłużej. Dlatego wprowadzamy na rynek smartfon P6 Energy, który działa do 24 godzin ciągłego używania.

mówi Lucian Peticila, General Manager Allview.

Jestem strasznie ciekaw, czy faktycznie smartfon Allview P6 Energy mógłby wytrzymać przez 24 godziny ciągłej pracy! P6 Energy może być również wykorzystany jako power bank za pomocą kabla OTG. Dodatkowo, urządzenie posiada aplikację Hot Knot, dzięki której można szybko przesyłać pliki. Wystarczy jedynie zbliżyć do siebie ekrany dwóch telefonów.

Na przodzie obudowy Allview P6 Energy widnieje 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×720 pikseli. Ekran zabezpieczony jest powłoką szklaną. Za interfejs odpowiada Google Android 4.4.2 Kitkat, ale aby prawidłowo funkcjonował zastosowano 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,3 GHz, układ graficzny Mali 400 MP oraz 1 GB RAM. Na dane zarezerwowano 8 GB, ale jest także slot microSD.

Zobacz także: Allview Viper i4G. 4,7-calowy smartfon z LTE

Pamięć można zapełnić zdjęciami oraz filmami, które wykonamy za pomocą aparatu fotograficznego 8 Mpix z autofokusem, lampą LED oraz nagrywaniem plików wideo w jakości full HD. Dodatkowo do dyspozycji są takie funkcje, jak: HDR, Beauty Face, gumkę i wykrywanie twarzy. Z przodu jest kamera 2 Mpix do wideo rozmów.

Allview P6 Energy

W obudowie Allview P6 Energy skrywa się także Wi-Fi (Miracast), Wi-Fi Direct, Bluetooth, microUSB, jack 3.5 mm oraz dźwięk w jakości HD, DTS.

Allview P6 Energy kosztuje 799 zł. Nie jest to mała kwota, więc smartfon naprawdę musi działać prawidłowo, a sama bateria po prostu musi być wydajna.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz