0

Ruggon Rextorm. Tablety o wzmocnionej konstrukcji

Ruggon Rextorm
W Polsce pojawiła się nowa linia tabletów o wzmocnionej konstrukcji, które z powodzeniem można zabrać na budowę i inne niebezpieczne miejsca, dla zwykłego tabletu. Nowymi urządzeniami się produkty z linii Ruggon Rextorm. Są to produkty z systemem operacyjnym Windows oraz Google Android.

Seria tabletów Ruggon Rextorm to urządzenia dedykowane dla profesjonalistów pracujących w terenie niezależnie od warunków atmosferycznych. Tablety mają wzmocnioną obudowę (spełnia normy odpornościowe IP65) pozwalającą na pracę podczas deszczu. Ochronę przed upadkami zapewnia wytrzymała obudowa z certyfikatem MIL-STD-810G. Matryca ekranu jest zdolna do pracy w pełnym słońcu. Do dyspozycji użytkownika jest wyświetlacz o przekątnej 10.1” i rozdzielczości FHD (1920×1200) oraz jasności – 1000nits. Aby ekran nie zbił się za szybko, to zabezpieczono go powłoką Gorilla Glass 3.

Wszystkie urządzenia mogą pracować w ujemnych temperaturach (od -20°C). W zależności od modelu tablety mogą pracować nawet do 22 godzin bez ładowania.

Zobacz także: Panasonic Toughpad FZ-B2 oficjalnie. Twardziel z Androidem

Tablety Ruggon można dopasować do własnych potrzeb. Klient może wyposażyć swój model w moduł LTE do transmisji danych, GPS, czytnik kodów kreskowych 1D/2D, NFC, a także kart chipowych oraz magnetycznych. Pprócz standardowych portów USB oferuje także porty RS-232, Ethernet, Micro SD, Micro HDMI oraz złącze stacji dokującej.

Nie brakuje także aparatu fotograficznego – 5 oraz 2 Mpix.

Rodzina tabletów Rextorm firmy ruggON:

  • PX-501 – 10.1” Full Rugged Windows Pad,
  • PM-521 – 10.1” Full Rugged Windows/Android Pad,
  • PA-501 -10.1” Full Rugged Android Pad,


źródło: informacja prasowa

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz