0

Seria tabletów Samsung Galaxy Tab S powiększy się o nowy model – SM-T825?

Samsung Galaxy Tab S 8.4 i 10.5Tablety internetowe Samsung Galaxy Tab S zostały dobrze ocenione przez rynek oraz użytkowników, dlatego nie dziwię się, że producent planuje kolejny model. Jeden z nich został właśnie zauważony w Indiach i jest to, prawdopodobnie, nowy model z serii Galaxy Tab S.

Tajemniczy produkt o nazwie Samsung SM-T825 został ujawniony w bazie danych serwisu Zauba. Jest to portal, w którym znajduję się informacje o każdej paczce wysłanej z i do Indii. Ponadto każda przesyłka musi być opisana i zarejestrowana. Dzięki temu wiemy, że w jednym z opakowań był Samsung SM-T825. Niestety poza nazwą nic nie wiemy na temat tego produktu. Specyfikacja techniczna oraz wygląd to kompletna tajemnica, ale nie wyobrażam sobie, aby ekran nie był wykonany w technologii Super AMOLED.

Ale skąd w ogóle wniosek, że Samsung SM-T825 to właśnie nowy tablet Samsung Galaxy Tab S? Otóż pierwsze generacje tych urządzeń miały nazwy SM-T800/805. Dlatego wydaje się to naturalnym krokiem… Co sądzicie? Dobrze kombinuje?

źródło: sammobile.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz