0

Samsung Galaxy Tab S Pro nadchodzi

Samsung Galaxy Tab SFirma Samsung już dawno nie odświeżała serii tabletów Galaxy Tab S. Po premierze dwóch modeli (Galaxy Tab S 8.4 oraz 10.5) przez pewien czas nastała pustka. Pojawiały się tylko plotki o nowych smartfonach, kolejnych nowych smartfonach… Ale od wczoraj coś się zmieniło….

Kilkanaście godzin wcześniej pisałem o nowym tajemniczym tablecie Samsunga, który ukrywa się pod oznaczeniem SM-T825 i miał to być właśnie nowy sprzęt z serii Galaxy Tab S. I dzisiaj wydaje się, że była to prawda. W Sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać listę kompatybilnych urządzeń z usługą Milk Music.

I właśnie w tym zestawieniu widnieje Samsung Galaxy Tab S Pro. I niestety nic poza tym… Na pewno ekran zostanie wykonany w technologii Super AMOLED. Dla użytkownika to bardzo dobra wiadomość, bo jakość prezentowanego obrazu na pewno będzie na wysokim poziomie. Z oznaczenia Pro przy nazwie można wywnioskować, że przekątna wyświetlacza wyniesie 12,2 cali, podobnie jak w Galaxy NotePro. Nie wyobrażam sobie również sytuacji, aby Galaxy Tab S Pro nie był kompatybilny z S Pen.

I na tym niestety koniec. Nie wiadomo kiedy może się spodziewać premiery nowego tabletu, ale być może stanie się to na targach Mobile World Congress 2015 w Barcelonie. Wcale by mnie to nie zdziwiło… A Wy co sądzicie? Jest szansa na premierę Galaxy S6 oraz Galaxy Tab S Pro?

źródło: sammobile.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz