2

Panasonic Toughpad FZ-G1. Nowa wersja wzmocnionego tabletu z Intel i5

Panasonic Toughpad FZ-G1
Firma Panasonic przygotowała nową wersję wzmocnionego tabletu Panasonic Toughpad FZ-G1. Najnowsza odmiana FZ-G1 będzie pracować pod kontrolą układu Intel iCore i5. Będzie to niezwykle wydajny sprzęt, a co poza tym zaoferuje?

Nowa wersja wzmocnionego tabletu Toughpad FZ-G1 jest pierwszym modelem z linii Toughpad wykorzystującym architekturę Intel®. Sprzęt wyposażony w procesor Intel® CoreTM i5-5300U vPro (z pamięcią 3MB, o częstotliwości od 2,3 GHz do 2,9 GHz, przy użyciu technologii Intel® Turbo Boost). Ten układ ma zapewnić prawidłowe funkcjonowanie systemu Windows 8.1 Pro Update. Interfejs będzie wyświetlany o przekątnej 10,1″. Tablet wyposażono w kartę graficzną Intel® HD 5500 z obsługą DirectX 11.

W nowym Toughpadzie FZ-G1 długość pracy standardowej baterii wydłużono z 10 do 13 godzin, z kolei w przypadku wykorzystania akumulatora o wysokiej pojemności z 20 do 26 godzin.

Panasonic Toughpad FZ-G1

Obudowa spełnia normy odpornościowe zgodne z normą MIL-STD-810G, a także chronione przed wnikaniem pyłu i wody w stopniu IP65.

Cena za tablet Panasonic Toughpad FZ-G1 wynosi 9900 zł netto.

źródło: informacja prasowa Panasonic

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz