1

Nokia N1 bije kolejne rekordy: 32 tys. sprzedanych w 7 minut oraz 47 sekund!

Tablet Nokia N1 z Androidem 5.0 LollipopFirma Nokia chyba nie spodziewała się, że jej tablet internetowy Nokia N1 z Google Android 5.0 Lollipop będzie cieszył się tak dużą popularnością. W pierwszej połowie stycznia informowałem, że w 4 minuty sprzedano 20 tys. sztuk Nokii N1, a teraz jest kolejny rekord! Użytkownicy z Chin pokochali Nokie N1?

20 tys. – dokładnie tyle wynosiła pierwsza dostawa Nokii N1 w Chinach. Teraz producent przygotował 32 tys. egzemplarzy tabletu Nokia N1. 32 tys. sztuk zostało kupionych w ciągu 7 minut i 47 sekund! Tylko przez tyle czasu można było zamawiać Nokie N1. Obecnie tablet fińskiego producenta z Androidem jest popularny w Chinach i aby stać się jego szczęśliwym posiadaczem należy wykazać się niezłym refleksem i dyscypliną – o danej porze być przed komputerem. Konkurencja była spora, bo zainteresowanych było ponad 667 tys. osób. Dużo prawda?

Kolejna dostawa Nokii N1 jest planowana na 26. lutego 2015 roku. Nie wiadomo ile tym razem będzie dostępnych sztuk, ale wydaje mi się, że będzie to więcej niż 32. tys. Wydaje się to logiczne, skoro druga tura była o 12 tys. większa od poprzedniej.

Ja jestem tylko ciekaw, czy Nokia N1 z Androidem byłaby też tak chętnie kupowana w Polsce. W naszym kraju marka Nokia nadal jest dobrze postrzegana i sporo osób kupuje Nokie tylko i wyłącznie dlatego, że jest to Nokia. Do tego Android jest bardzo popularny w Polsce, więc połączenie idealne. Moim zdaniem w Polsce może by sprzedaż nie była taka rekordowa, ale na pewno kilkadziesiąt tysięcy sztuk znalazłoby swoich właścicieli.

Co sądzicie? Nokia N1 byłaby mile widziana w Polsce?

źródło: gsmarena.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz