0

Navitel, twórca nawigacji dla tabletów, otwiera biuro w Polsce. Coś to dla nas oznacza?

logo Navitel
Firma Navitel to twórca nawigacji GPS dla tabletów internetowych, ale także dla innych urządzeń elektronicznych. Teraz okazało się, że Navitel otworzyło biuro w Warszawie. Czy teraz możemy liczyć na dodatkowe akcje, konkursy, rabaty i szybszy rozwój nawigacji?

Głównym zadaniem nowego, polskiego oddziału jest poszukiwanie klientów oraz kontakty z wiodącymi polskimi markami – producentami elektroniki oraz sieciami detalicznymi. Oprócz tego pracownicy nowego biura zajmować się będą opracowywaniem i tworzeniem map cyfrowych do nawigacji samochodowych.


można przeczytać w informacji prasowej.

Wniosek jest prosty. Nawigacja GPS Navitel Navigator nadal będzie rozwijana w dotychczasowym tempie. Pracownicy z polskiego biura Navitel nie będą zajmować się programowaniem aplikacji.

Możemy być pewni, że od teraz Navitel będzie bardziej widoczny w mediach oraz w urządzeniach elektronicznych. Niewykluczone, że już niedługo Navitel Navigator będzie fabrycznie instalowany w oprogramowaniu danej marki tabletów, czy smartfonów. Wcale bym się tego nie zdziwił, ale dla nas użytkowników to bardzo dobra wiadomość. Na pewno początkowo aplikacja będzie dostępna za darmo i to dłużej niż 7 dni. W tej chwili obowiązuje 7-dniowy okres próbny.

Ciekawi mnie tylko, który producent (marka) jako pierwszy zdecyduje się na współpracę z Navitel… Macie jakieś typy? Ja przewiduje Overmax, Goclever, bądź Colorovo 🙂

źródło: informacja prasowa Navitel

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz