3

Robert Lewandowski jako obudowa Twojego iPada! Piłkarz stworzył oficjalną linię gadżetów

Robert Lewandowski cover iPadRobert Lewandowski to nie tylko świetny, wspaniały piłkarz, ale także bardzo dobry biznesmen. Nie zajmuję się tylko graniem w piłkę, ale także rozwijaniem własnych biznesowych. Oczywiście teraz nie został producentem gadżetów dla smartfonów, czy tabletów, ale udostępnił swój wizerunek. Za kilkanaście euro możecie kupić sobie smart cover dla tabletów iPad (różne generacje).

Dzisiaj przeglądając swoją tablicę na Facebooku zobaczyłem post na oficjalnym fanpage Roberta Lewandowskiego. Okazało się, że w Sieci pojawiła się możliwość kupna wszelkich gadżetów z Lewandowskim w roli głównej. Klienci mogą kupić poduszkę, podstawkę dla myszki, breloczki i wszelkie pierdołki.

Mnie jednak najbardziej zaintrygowały gadżety dla produktów Apple oraz Samsung. W przypadku koreańskiego producenta jest kilka etui, nakładek dla smartfonów Galaxy S3, S4 oraz S5. Zdecydowanie większy wybór jest w przypadku marki Apple. Oczywiście nie brakuje produktów dla iPhone, ale ja bardziej skupiłem się na innej grupie sprzętu, a mianowicie na tabletach.

W ofercie sklepu vip-pictures.com jest dostępnych kilka rodzai gadżetów – smart cover, powłoki itp. Posiadacze tabletów iPad 2, iPad 3, iPad 4 (z Retina) oraz iPad Mini mogą dobrać akcesorium dla siebie.

Ceny? Powłoka dla iPada 2/3/4 kosztuje aż 55 euro, ale smart cover jest o połowę tańszy – około 25 euro. Oczywiście nie są to małe kwoty, ale w sumie żadne gadżety dla produktów Apple do najtańszych nie należą.

Mamy tutaj prawdziwego fana Roberta Lewandowskiego, który zamierza kupić sobie taki gadżet? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz