3

Rozpoczynamy testy Goclever Insignia 1010 WIN. Macie jakieś pytania? [wideo]

Goclever Insignia 1010 WINW ostatnich tygodniach miałem okazję testować wiele tabletów hybrydowych (Allview Wi10N, CityTab Supreme 10.1, Prestigio Multipad Visconte 3 3G). więc gdy tylko otrzymałem propozycję testowania hybrydy od Goclever, to ani chwili się nie zastanawiałem. Chciałem sprawdzić, co oferuje tablet hybrydowy Goclever Insignia 1010 WIN z dołączaną klawiaturą, Windowsem 8.1, układem Intel Atom, czy pamięcią 16 GB. Macie może jakieś pytania dotyczące Goclever Insignia 1010 WIN?

Tablet hybrydowy Goclever Insignia 1010 WIN sprzedawany jest w stosunkowo dużym opakowaniu, ale wcale mnie to nie dziwi, bo przecież to czysty marketing. Musi działać na klienta wielkość pudełka 🙂 A co znajdziemy w środku? Ja otrzymałem bardzo standardowy zestaw. Mam tutaj na myśli tablet z klawiaturą, ładowarkę sieciową oraz instrukcję obsługi. Nic więcej… Brakuje mi jedynie kabla microUSB, ale w sumie jest on zbędny…

2w1, czyli połączenie ekranu dotykowego oraz klawiatury

Tablet hybrydowy Goclever Insignia 1010 WIN wyróżnia się mocną, solidną konstrukcją. Sprzęt należy do ciężkich. Choć ja lubię czuć w dłoniach urządzenia, to jednak tutaj jest nieco za dużo. Wydaje się, że testowany Goclever bazuje na niemal identycznej bazie co Allview Wi10N. Skąd taki wniosek? Otóż są one niemal identyczne… Przynajmniej ja mam takie wrażenie… Obudowa została wykonana z tworzywa sztucznego i niestety jest podatne na smugi pozostawiane po opuszkach palców.

Goclever Insignia 1010 WIN

Ponadto ekran z klawiaturą łączy się ze sobą za pomocą elektrycznego styku z magnesem. W ten sposób oba elementy łatwiej ze sobą połączyć i mocniej się ze sobą trzymają. Pomagają w tym także dwa plastikowe zaczepy. Całość sprawia wrażenie bardzo solidnej – nie ma mowy, aby się ekran odczepił. Ja naprawdę mocno machałem i nic, wszystko zostało na swoim miejscu.

Goclever Insignia 1010 WIN klawiatura

Macie jakieś pytania dotyczące Goclever Insignia 1010 WIN

A może interesuje Was coś konkretnego w tym tablecie? jeśli tak to dajcie znać w komentarzu, a ja postaram się odpowiedzieć na to pytanie… Nie krępujcie się 🙂 A może ktoś z Was jest zainteresowany kupnem Goclever Insignia 1010 WIN?

Goclever Insignia 1010 WIN przyciski na klawiaturze

Goclever Insignia 1010 WIN. Najważniejsze dane, funkcje:

  • wyświetlacz 10,1″, IPS LCD, 1280×800 pikseli,
  • Windows 8.1, pakiet Office 365,
  • konstrukcja 2w1: ekran i odpinana klawiatura,
  • 4-rdzeniowy procesor INTEL® Atom™ Procesor Z3735G 1,33 GHz,
  • karta graficzna Intel Graphics HD, 1 GB RAM,
  • 16 GB wbudowanej, slot microSD,
  • Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4GHz, Bluetooth, microUSB, jack 3.5 mm, microHDMI,
  • aparat 2 Mpix, kamera 0,3 Mpix,
  • akumulator 6000 mAh.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz