0

„Złoty Bell” przyznany najlepszym. Kto ma powody do dumy?

Laureaci.jpgPiąta edycja Gali Mobility Trends organizowana przez MIT MEDIA Group, wydawcę magazynu Mobility, odbyła się 19 lutego w warszawskim teatrze i klubie Capitol. Tegoroczna Gala wyłoniła zwycięzców w dwudziestu trzech kategoriach. Wygranych w osiemnastu kategoriach wytypowali internauci. Do ankiety zgłoszono 257 produktów. W głosowaniu na najlepsze produkty i usługi udział wzięło aż 18 532 internatów, którzy oddali łącznie 141 410 głosów.

Gala Mobility Trends weszła na stałe do kalendarza imprez branżowych w Polsce. Nagroda „Złoty Bell” trafia do przedstawicieli firm, które wyróżniły się na rynku najlepszymi usługami i produktami w branży IT oraz Telecom. Na uroczystości wręczenia nagród „Złoty Bell” nie zabrakło również przedstawicieli polskiego show-bussinesu. Pojawiły się takie gwiazdy Paweł Wilczak, Robert Gonera, Jacek Kret, Olga Kalicka z Wojciechem Sikorą. Galę Mobility Trends 2014 poprowadzili – Katarzyna Glinka i Maciej Dowbor. Po części oficjalnej, której towarzyszyło wręczenie nagród Złoty Bell, za najlepsze usługi i produkty w branży nowych technologii za 2014. Część nieoficjalną rozpoczął koncert Dody.

Laureaci Mobility Trends 2014

Laureaci Mobility Trends 2014

Piątą edycję Gali Mobility Trends uważam za bardzo udaną. Cieszę się, że w plebiscycie, który wyłonił najlepsze produkty i usługi za rok 2014 został pobity rekord oddanej liczby głosów w ankiecie, ponad 141 000. Prestiżu wydarzeniu nadało uroczyste wystąpienie Magdaleny Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, które zainaugurowało część oficjalną Gali.

powiedział wydawca magazynu Mobility Tomasz Cieślak.

W osiemnastu spośród dwudziestu trzech kategorii zwycięzców wybierali głosujący. Z największym zainteresowaniem spotkały się osiągnięcia firm Huawei Polska Sp. z o.o. oraz LG Electronics Polska Sp. z o.o., zdobywając po dwa wyróżnienia. LG zwyciężyło w kategoriach „Najciekawszy design roku – 2014” oraz „Mobility Kids roku 2014”. Huawei Polska Sp. z o.o został doceniony przez konsumentów i kapitułę. Jury w którego skład weszli redaktorzy magazynu Mobility nagrodziło wspomnianą markę w kategorii „Producent roku 2014”. Konsumenci z kolei wytypowali smartfona Ascend Mate 7 w kategorii „Nowość roku 2014 – produkt”. Polkomtel Sp. z o.o. okazał się bezkonkurencyjny w kategoriach „Oferta dla klientów indywidualnych roku 2014” za Smart Dom oraz „Internet mobilny – oferta roku 2014” za Internet Power LTE. Ponadto spółka została również nagrodzona przez kapitułę w kategorii „Operator roku 2014”.

Wyróżnienie za „Sportowy gadżet roku 2014” otrzymał Samsung Electronics Polska za smart opaskę Gear Fit. W kategorii „Gadżet roku 2014” laur zwycięstwa przypadł firmie TomTom za produkt GO 5000 Speak&Go. Tytuł „Mobilnej aplikacji roku 2014” nadano marce NaviExpert za kolejną odsłonę aplikacji NaviExpert 9.0. „Akcesorium Roku 2014” okrzyknięto inny produkt dedykowany kierowcom – kamerkę samochodową MIVue 568 Touch. Nagroda za „Produkt specjalny roku 2014” trafiła do firmy myPhone za telefon do zadań specjalnych myPhone Iron.

Tomasz Cieślak

Tomasz Cieślak – wydawca magazynu Mobility, organizator gali

Konsumenci docenili produkt Xperia Z3 Tablet Compact od firmy Sony w kategorii „Tablet Roku 2014”. Statuetkę za „Notebook roku 2014” odebrała firma Lenovo za produkt Yoga 3 PRO. Po raz drugi z rzędu w kategorii „Smartfon roku” bezkonkurencyjny okazał się tajwański producent HTC z kolejną odsłoną flagowca One, tym razem M8. Wśród laureatów znalazł się także T–Mobile wyróżniony w kategorii „Nowość Roku 2014 – usługa” za T–Mobile JUMP!. Firmę P4 Sp. z o.o., operatora sieci Play, nagrodzono za Formułę Komfort dla Firm w kategorii „Oferta dla Biznesu Roku 2014”. Firma Orange Polska odebrała statuetkę za „Ofertę MIX roku 2014”. W nowych kategoriach tj. „Technologiczne auto roku 2014” zwyciężyła firma BWM za model i3, z kolei nagrodą za „Mobilny bank roku 2014” przyznano spółce ING Bank Śląski S.A. „Polską firmą Roku 2014” została firma LAMEL, a „Dystrybutorem roku” po raz kolejny firma Action S.A. Marcin Harasim z firmy ASBIS otrzymał tytuł „Człowieka roku 2014”.

koncert Dody Mobility Trends 2014

Koncert Dody podczas Mobility Trends 2014

Sponsorem głównym Gali Mobility Trends 2014 była firma HTC. W gronie sponsorów znalazły się firmy: LG, myPhone i TelForceOne, Huawei, ABC DATA, Teatr Capitol, 4 Publicity oraz SOX.

Partnerami były firmy: Sony, Play, MaxCom, Wiko, Intel, Parrot, Hama, Jabra, Allview, NaviExpert, TOMTOM, STOCK i Jim Beam.

Patronami medialnymi były serwisy interia, money.pl, wp.pl, afterparty.pl, interaktywnie.com, egospodarka.pl, newseria.pl, tabletowo.pl, otabletach.pl :), GSMonLine, Startup Insider, Fpięc.pl, Moon Media, beautyshow.pl, telewizje internetowe: Technikalia TV, Start up TV oraz 4Tech.TV oraz magazyny MOBILITY, iTReseller, Nasze Miasto, a także firmy outdoroowe: MZA, BigFormat.tv.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz