0

ARCHOS z tabletami dla szkół. Do wyboru Windows 8.1 lub Android

ARCHOS tablet 10 cali Windows 8.1Firma ARCHOS wprowadza do sprzedaży dwa tablety, chromebook oraz laptopa, ale ja skupię się tylko na tych pierwszych sprzętach. Są to tablety z ekranem o przekątnej 9 oraz 10 cali. Klient będzie mógł wybrać system operacyjny, ponieważ będą dostępne dwie wersje dla każdej wielkości sprzętu. Ceny do najniższych nie należą…

Producent w informacji prasowej adresuje nowe tablety do uczniowi szkół oraz studentów. A czy faktycznie te modele przydadzą się podczas nauki? To już musicie sami ocenić, czy Wam odpowiadają. Klient przede wszystkim musi zdecydować, czy chce Windows 8.1 Pro czy Androida. W wersji z Windowsem na pewno będzie roczna licencja na oprogramowanie Office 365. Na Androida takie aplikację mają już się niedługo pojawić, ale na razie brak szczegółów.

Interfejs obu tabletów będzie wyświetlany na ekranie 9 lub 10 cali. Rozdzielczości oraz technologii wykonania ekranu nie ujawniono, a dziwne…

ARCHOS tablet 9 cali Android

Tablet ARCHOS z ekranem 9 cali i systemem Android

Prawidłowe funkcjonowanie tabletów ARCHOS zapewnia 4-rdzeniowy procesor Intela o taktowaniu 1,8 GHz oraz 2 GB RAM. Na wszelkie dane oraz aplikacje zarezerwowano 64 GB. Tą pamięć można zapełnić zdjęciami wykonanymi przez aparat 2 Mpix. Frontowa kamera ma rozdzielczość VGA. Z kolei akumulator ma zapewnić pracę do 8 godzin.

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup nowych tabletów marki ARCHOS może liczyć na klawiaturę, która jest w zestawie. Jest ona dołączana do ekranu. Jednak, co widać na zdjęciu, nie ma ona normalnego układu. Jest okrojona i ciekawi mnie jak się będzie sprawować w praktyce… Ponadto jest jeszcze etui przydatne podczas transportu.

Tablet ARCHOS z ekranem 9 cali kosztuje 839 zł, a 10 cali – 1039 zł.

ARCHOS tablet 10 cali Windows z etui

źródło: informacja prasowa ARCHOS

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz