1

Prestigio rośnie w siłę? Człowiek odpowiedzialny za Prestigio został „Człowiekiem roku 2014”

Marcin HarasimPod koniec poprzedniego tygodnia odbyła się coroczna gala Mobility Trends, na której nagradzani są producenci, ale także osoby powiązane z branżą telekomunikacyjną w Polsce. Marcin Harasim, który pełni funkcję Vice President ASBIS Enterprises PLC, zdobył tytuł „Człowieka roku 2014”. Jest to osoba odpowiedzialna za wprowadzenie marki Prestigio na rynek.

Zaszczytny tytuł „Człowieka roku 2014” w branży mobilnych technologii, przyznawany przez kapitułę plebiscytu miesięcznika Mobility na dorocznej Gali Mobility Trends, otrzymał Marcin Harasim – Vice President ASBIS Enterprises PLC.

tak kapituła konkursu argumentuje przyznanie tytułu.

Marcin Harasim jako wiceprezes całej Grupy Asbis uczestniczy w wyznaczaniu kierunków rozwoju spółki w skali globalnej. Osobistym sukcesem wieńczącym ponad dwudziestoletnią karierę w branży IT był awans na stanowisko Vice President ASBIS Enterprises PLC i faktyczne zarządzanie polityką sprzedaży i wdrażania rozwiązań w Europie Zachodniej. Charyzmatyczne i konsekwentne przywództwo przekłada się na dobre notowania spółki w Polsce i budowanie struktur w krajach takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Holandia czy Hiszpania. Kapituła doceniła wizjonerstwo laureata, a także fakt, iż to Polak obejmuje tak eksponowane stanowisko w strukturach zagranicznego podmiotu operującego na 85 światowych rynkach. Laureat stoi także za sukcesem marki Prestigio, którą zbudował od podstaw.

Marcin Harasim Zloty Bell

Wręczenie nagrody „Złoty Bell”, 19.02.2015, Teatr Capitol, Warszawa

Nagroda dla pracownika Prestigio oznacza, że marka idzie w dobrym kierunku i jej założenia są trafne. Pomagają w tym kontrakty z firmami, ale takie umowy trzeba zdobyć. I dużo zależy od osoby, która się tym zajmuje… Ja z niecierpliwością czekam na kolejne ruchy Prestigio…

źródło: informacja prasowa Prestigio

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz