0

MWC 2015: Tablety Alcatel Onetouch Pixi 3. Alcatel zaskoczy rynek?

Alcatel Onetouch Pixi 3 tablet

Alcatel Onetouch Pixi 3, źródło: phonearena.com


Markę Alcatel jeszcze kojarzę, ponieważ ich produkty można spotkać w ofercie Orange Polska. Nadal są chętnie promowani przez pracowników operatora, ale trzeba mieć co sprzedawać. Jeśli w Orange Polska pojawią się tablety Alcatel Onetouch Pixi 3, to niestety nie przewiduje wielkiego zainteresowania. Są to po prostu przeciętne tablety…

Tablety internetowe Alcatel Onetouch Pixi 3 mają bardzo zbliżoną do siebie specyfikację i jest ona co najmniej przeciętna. Użytkownicy do wyboru będą mieli wersję z Wifi, 3G lub 4G. W zależności od tego będą zastosowane różne podzespoły. Za pracę odpowiadać będzie 2 lub 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz. Zainstalowany system operacyjny to Google Android, ale nie podano wersji.

7-calowy tablet Alcatel Onetouch Pixi 3 wyróżnia się rozdzielczością 1024×600 pikseli, czyli kiepską… Wersja z WiFi będzie mieć 512 MB RAM, a 4G – 1 GB RAM oraz 4 GB wbudowanej pamięci. Z kolei 8-calowy Alcatel Onetouch Pixi 3 obsługuje standardową rozdzielczością – 1280×800 pikseli.

Niestety więcej informacji na temat nowych urządzeń Alcatela nie ma, ale na pewno nie zabraknie karty sieciowej WiFi, Bluetooth, microUSB, czy portu jack 3.5 mm.

A Wy co sądzicie o Alcatel Onetouch Pixi 3? Czy w Polsce miałyby szansę na godną sprzedaż? Według mnie nawet dla dzieciaków są to za słabe tablety… W naszym kraju konkurencja wśród tanich tabletów jest bardzo duża…

źródło: phonearena.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz