0

Nowa funkcja zapewniająca bezpieczeństwo w Navitel Navigator

Navitel Navigator bezpiecznej na drodzeFirma Navitel wprowadza zmiana w oprogramowaniu nawigacyjnych Navitel Navigator. Aplikacja wzbogaciła się o nową funkcję, która na pewno przyda się kierowcom na drodze. Nowe narzędzie nazywa się po prostu „Bezpiecznej na drodze”. Dla nas to dobra wiadomość, bo to kolejna usługa, która nieco poprawi nasze bezpieczeństwo podczas podróży.

Kierowca korzystający z nowej funkcji w aplikacji Navigator może oznaczyć miejsce na drodze, na przykład kierunek jazdy oraz dokładny pas ruchu (lewy, prawy, środkowy), powiadamiając innych użytkowników, w tym swoich przyjaciół, o wypadku drogowym, radarze, kontroli prędkości czy robotach drogowych.

Navitel Navigator bezpiecznej na drodze

Kierujący pojazdem nie daje się zaskoczyć nagłej sytuacji, o której jest automatycznie ostrzegany przez innych użytkowników aplikacji. System prostych, czytelnych komunikatów daje kierowcy czas na odpowiednią reakcję. Co więcej aplikacja umożliwia modyfikację stałej trasy przejazdu, którą rutynowo poruszamy się na co dzień z domu do pracy, w oparciu o nowe dane pochodzące ze zgłoszeń kierujących. Aktualizowany jest także czas przejazdu, który wydłuża się lub skraca zależnie od sytuacji na drodze. Komendy widoczne w interfejsie aplikacji wsparte są także asystentem głosowym.

Funkcja „Bezpiecznie na drodze” w aplikacji Navitel Navigator jest darmowa dla wszystkich użytkowników.

Navitel Navigator bezpiecznej na drodze

źródło: informacja prasowa Navitel

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz