0

MWC 2015: ARCHOS Fusion Storage. Nowa usługa przenoszenia danych

logo archosFirma ARCHOS na tegorocznych targach elektronicznych Mobile World Congress 2015 w Barcelonie nie zaprezentowała tylko tabletów ARCHOS Magnus, ale także nową usługę o nazwie ARCHOS Fusion Storage. Jest to innowacyjne narzędzie w zakresie pamięci masowej. Co tak naprawdę potrafi ARCHOS Fusion Storage.

Technologia opracowana przez ARCHOS pozwala optymalizować przechowywanie danych na smartfonach i tabletach poprzez fuzję wewnętrznej pamięci urządzenia i karty microSD.

Proces przenoszenia całej pamięci karty microSD do pamięci wewnętrznej po aktywacji opcji ARCHOS Fusion Storage jest bardzo szybki, a transfer danych odbywa się automatycznie.

Rozwiązanie ARCHOS Fusion Storage dostępne będzie z nowymi smartfonami i tabletami marki ARCHOS (łącznie z nową linią tabletów Magnus).

Pojawi się także funkcja ARCHOS Fusion Storage dla starszych tabletów. Usługę będzie można zainstalować za pomocą aktualizacji oprogramowania przez OTA.

Moim zdaniem to bardzo dobra decyzja ze strony ARCHOS, bo w ten sposób możemy lepiej zarządzać naszymi danymi. W szybki sposób możemy zwolnić sobie pamięć w tablecie…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz