0

Yiynova MVP22U+ (v3). Tablet graficzny marki Yiynova w Polsce. Cena nie najniższa…

Yiynova MVP22U+ (v3)Tablety graficzne nie należą do tanich produktów i podobnie jest z urządzeniem Yiynova MVP22U+ (v3), który wyceniono na 4,5 tys. zł brutto. Co w tej kwocie otrzymamy? Przede wszystkim wydajny tablet graficzny z ekranem wykonanym w technologii LCD.

Yiynova MVP22U+ (v3) to trzecia wersja popularnego modelu o przekątnej ekranu 21,5”. Wyświetlacz charakteryzuje się rozdzielczością 1920×1080. Ekran jest wykonany w technologii LCD IPS, a digitizer odczytujący ruch rysika wykrywa 2048 poziomów nacisku. Produkty Yiynova MVP22U+ (v3) cechują się się dużą precyzją odczytu ruchów, rozdzielczością 4000LPI i szybkością śledzenia ok 200 punktów /s.

Yiynova MVP22U+ (v3)

Ważną zmianą w porównaniu do poprzednich wersji jest wyposażenie go w wejście cyfrowe DVI-I sygnału video. W komplecie znajdują się również przejściówki do złącz HDMI, DisplayPort (Thunderbolt) i D-SUB.

Tablety Yiynova MVP22U+ (v3) pracują pod systemem Windows i Apple iOS. Są kompatybilne z dowolną aplikacją graficzną, zarówno do grafiki wektorowej, jak i rastrowej.

Yiynova MVP22U+ (v3)

Dystrybutorem tabletu Yiynova MVP22U+ (v3) w Polsce jest firma MEDIAMATES z Wrocławia. Wszystkie urządzenia marki Yiynova objęte są 2 letnią gwarancją na terenie Polski w systemie door-to door. Cenę detaliczną ustalono na 4470 zł brutto. Tanio nie jest, ale tablety graficzne w sumie na siebie zarabiają, więc logicznie rzecz biorąc nie mogą być tanie. Oczywiście kupimy za kilka stówek, ale nie będzie to specjalistyczne urządzenie…

Yiynova MVP22U+ (v3)

 

źródło: informacja prasowa

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz