0

Aplikacje Microsoftu na tabletach Samsung w pierwszej połowie 2015 roku! To pewne!

Samsung Galaxy Tab S 8.4
Potwierdzają się informacje, które krążyły po mediach od kilku tygodni. Samsung dał mały pstryczek w nos Google i podpisał umowę o współpracy z ich największym konkurentem, firmą Microsoft. Dzięki temu w pierwszej połowie 2015 roku na wybranych tabletach firmy Samsung pojawią się aplikacje Microsoft Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive i Skype.

Początkowo oprogramowanie Microsoft zostanie zainstalowane na smartfonach Samsung Galaxy S6 oraz S6 Edge, ale w następnej kolejności pojawią się tablety….

Microsoft office, Skype oraz OneDrive dla tabletów Samsung jeszcze tego lata!

Pracownicy firmy Samsung Polska oficjalnie dzisiaj potwierdzili, że aplikacje Microsoft Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive i Skype będą dostępne w pierwszej połowie 2015 roku. Nie wiadomo jakie tablety będą zaszczycone obecnością tego oprogramowania, ale na pewno nie zabraknie serii Galaxy Tab S.

Aplikacje Microsoft na tabletach Samsung to świetna wiadomość!

Dla nas Użytkowników to bardzo dobra widomość, ponieważ (chyba) za darmo otrzymamy bogaty zestaw narzędzi od Microsoftu. Będą to doskonałe alternatywy dla produktów Google. Teraz Klient będzie mógł sam wybrać z jakiego narzędzia chce skorzystać. I moim zdaniem sporo osób zrezygnuje z Google na rzecz Microsoftu. Na pewno nie wszyscy i nie z każdej aplikacji da się zrezygnować, ale „transfer” użytkowników może być duży.

Aplikacje Microsoftu za darmo, czy nie? Dla biznesu płatne, a dla normalnego użytkownika?

Jesteście po prostu zadowoleni z tej informacji? Moim zdaniem to bardzo dobra wiadomość, ale ciekawe czy będzie trzeba płacić, czy nie… A może będą to tylko symboliczne opłaty, a może Office 365 otrzymamy na rok za darmo? Tak samo jak w tabletach z Windows 8.1. Co sądzicie? Wydaje się, że Samsung przygotuje specjalny Pakiet Biznesowy, który będzie zawierał Office 365 z szyfrowaniem Samusng KNOX. Mają być dostępne różne pakiety…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz