0

Prestigio w 2015 postawi na akcesoria wspierające bezprzewodową technologię Bluetooth oraz banki energii

Prestigio PBC0426 powerbank
Prestigio zdradziło swoje plany dotyczące premiery nowych gadżetów w 2015 roku. Producent przedstawia nową gamę użytecznych gadżetów na rok 2015. Nowe akcesoria oparte o bezprzewodową technologię Bluetooth oraz poręczne banki energii.

W ofercie marki można wyróżnić dwa dominujące trendy jeśli chodzi o akcesoria. Z jednej strony mamy do dyspozycji produkty zapewniające ochronę urządzeń, na przykład pokrowce, folie na wyświetlacze oraz torby podróżne i plecaki. Drugi segment to gadżety zwiększające funkcjonalność urządzeń w trybie mobilnym – słuchawki i głośniki oparte o połączenie Bluetooth, banki energii, podróżne adaptery czy uchwyty samochodowe.

Prestigio PWTA1

Marka Prestigio kojarzona jest głównie z produkcją tabletów oraz smartfonów, ale w naszej ofercie znajduje się także ogromna gama akcesoriów do wszelkich urządzeń mobilnych. Kupując dowolne urządzenie Prestigio możemy mieć pewność, że dobierzemy do niego spójne kolorystycznie akcesoria, na przykład bezprzewodowe słuchawki, głośnik, etui, a także przenośny power bank.


podsumowuje Sylwia Koza, Western Europe PR & Marketing Manager Prestigio.

Prestigio PBSP2

Sugerowane ceny nowych gadżetów Prestigio

  • Głośnik 119 zł,
  • Power bank 49 zł,
  • Ładowarka 119 zł.

Prestigio Adapter podróżny

źródło: informacja prasowa Prestigio

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz