0

Aplikacja Investing.com na urządzeniach Prestigio

Prestigio Investing.comPrestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej oraz akcesoriów, nawiązał partnerstwo z serwisem Investing.com, dzięki czemu użytkownicy smartfonów i tabletów tej marki będą mieli dostęp do portalu finansowego z poziomu preinstalowanej aplikacji.

Serwis Investing.com jest jednym z najbardziej liczących się źródeł informacji dotyczących rynków, cen, zapowiedzi i wydarzeń, istotnych z punktu widzenia inwestorów oraz osób zajmujących się handlem. Aplikacja Investing.com, którą użytkownicy mogą bezpłatnie pobrać ze sklepu Prestigio MultiStore, pozwala na śledzenie informacji o narzędziach takich jak rynek walutowy, giełdy, fundusze inwestycyjne, towary, papiery wartościowe oraz globalne wskaźniki.

Aplikacja pozwala także na wprowadzenie ustawień mających na celu obserwowanie ulubionych instrumentów finansowych. Dzięki systemowi bieżących powiadomień aplikacja jest idealnym narzędziem dla osób zajmujących się handlem.

Serwis Investing.com oferuje całą gamę bezpłatnych narzędzi analitycznych, za które subskrybenci konkurencyjnego portalu Bloomberg muszą płacić. Użytkownicy urządzeń Prestigio od kwietnia mogą bezpłatnie pobierać aplikację Investing.com ze sklepu MultiStore. Przez 45 dni aplikacja będzie wolna od reklam.

źródło: informacja prasowa Prestigio

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz