3

Zbieraj kupony w Gazecie Wyborczej i kup tablet WOO za 479 zł! Opłaca się?

tablet WOO w GAzeta Wyborcza kupony
Agora, wydawca Gazety Wyborczej, przygotowała kolejną akcję z siecią Carrefour i Carrefour Market. W zamian za kupony zebrane w Gazecie Wyborczej możecie kupić tablet WOO z Windows 8 za 479 zł. Tylko dzięki nim można kupić urządzenie WOO w niższej cenie.

Akcja rozpoczyna się w piątek, 10 kwietnia. Tego dnia w Gazecie Wyborczej ukaże się specjalna karta do zbierania kuponów, a od soboty, 11 kwietnia br. w „Wyborczej” będą ukazywać się kupony upoważniające do zakupu tabletu WOO z klawiaturą, myszką i systemem Windows 8 oraz pakietem Office 365 w cenie 479 zł. Kupony będą dostępne w kolejnych 10 wydaniach dziennika, a urządzenie będzie można kupić już od 24 kwietnia br.

Najpóźniej do 19 kwietnia br. należy zarezerwować urządzenie w jednym z 220 sklepów Carrefour i Carrefour Market za pomocą formularza rezerwacji dostępnego na stronie akcji, SMS-em lub telefonicznie. Sprzedaż urządzeń rozpocznie się 24 kwietnia br. Aby dokonać zakupu, trzeba będzie udać się do wybranego sklepu, okazać kartę z kompletem kuponów oraz numer rezerwacji.

Brakujące kupony będzie można zastąpić kuponem Joker, który ukaże się w wybranych wydaniach „Gazety Wyborczej”.

Co oferuje tablet WOO z Gazety Wyborczej?

WOO to przedstawiciel tabletu hybrydowego. Jest to możliwe dzięki obecności klawiatury w zestawie, ponadto jest jeszcze myszka bezprzewodowa. Do sypozycji jest ekran IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Za interfejs odpowiada Windows 8, a do dyspozycji jest także pakiet Office 365, 10 000 GB przestrzeni dyskowej One Drive oraz procesor Intel Atom.

Opłaca się, czy się nie opłaca?

No ja sam nie wiem… Nie wydaje mi się, aby był to sprzęt, za którym latał bym do kiosku po Wyborczą i to przez kilkanaście dni… A Wy co sądzicie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz