0

Oszczędzaj na aplikacjach z Prestigio – nawet 140 euro!

Prestigio Aplikacje promocja
Prestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej oraz akcesoriów, przygotował promocję na aplikacje zgromadzone w autorskim sklepie MultiStore, dzięki której można zaoszczędzić nawet 140 Euro. Rabat jest dość spory, więc warto zainteresować się tą akcją.

Prestigio słynie z wartości dodanej do swoich urządzeń, dlatego kładziemy nacisk na rozwój platformy z aplikacjami, która przybrała formę sklepu MultiStore dostępnego z poziomu każdego tabletu oraz smartfona. Proponujemy użytkownikom różnorodne gry i aplikacje w promocyjnych cenach. Ponieważ wydatki traktujemy zazwyczaj poważnie, samej kampanii promującej oszczędzanie nadaliśmy lekko humorystyczny ton.


mówi Sylwia Koza, Western Europe Marketing & PR Manager Prestigio.

Promocją objęto zarówno popularne aplikacje i gry, ale także autorskie rozwiązania. Przykładowo OfficeSuite Pro, czy Evernote, które kosztują odpowiednio 11 oraz 14 euro są dostępne za darmo. Bonusem jest też 200GB przestrzeni w chmurze Prestigio MultiCloud, która dla użytkowników tabletów i smartfonów Prestigio dostępna jest za darmo na rok, co pozwala zaoszczędzić aż 20 Euro.

źródło: informacja prasowa Prestigio

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz