14

KONKURS! Zgarnij słuchawki Jabra Step Wireless! WYNIKI!

Jabra Step Wireless konkurs
Wraz z polskim oddziałem firmy Jabra zorganizowałem krótki, ale ciekawy konkurs. Nagrodą są bezprzewodowe słuchawki sportowe Jabra Step Wireless, które można sparować z smartfonami lub tabletem internetowym. Co zrobić, aby zgarnąć Jabra Step? Otóż zadanie nie jest skomplikowane.

Jabra Step Wireless. Co oferują?

Step Wireless pozwala pozbyć się kabli i słuchać muzyki oraz odbierać połączenia z najwyższą jakością dźwięku bez względu na miejsce prowadzenia rozmowy. Dzięki Step Wireless można zostawić telefon komórkowy w kieszeni i sterować muzyką oraz połączeniami za pomocą słuchawek dousznych.

Izolujące dźwięki słuchawki douszne są małe, jednak zapewniają imponującą jakość dźwięku. Są zaprojektowane do przenoszenia doskonałej jakości dźwięku, który sprawia, że muzyka nabiera głębi. Słuchawki douszne Step są tak lekkie i wygodne, że można zapomnieć, że się je nosi. Miękkie, elastyczne zaczepy GelHooks™ i trzy rodzaje wkładek EarGels™ zapewniają naturalne i pewne dopasowanie do ucha. Słuchawki Step są odporne na zabrudzenia i wodę.

Jabra Step

Szczegółowy opis funkcji znajdziecie na stronie Jabra.

Zasady konkursu

Konkurs zorganizowany przez blog otabletach.pl oraz Jabra trwa od 15. do 30. kwietnia 2015 roku. Wyniki konkursu zostaną opublikowane tutaj najpóźniej do 4. maja 2015 roku. Do wygrania są trzy słuchawki Jabra Step Wireless, a każda osoba otrzyma jeden egzemplarz!

Co zrobić, aby zgarnąć Jabra Step Wireless?

Odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe, a odpowiedzi umieścić w komentarzu! Pamiętajcie, aby podać maila, aby można się było z Wami skontaktować.

Pytania:
1. Jaka wersja Bluetooth została umieszczona w Jabra Step?
2. Dlaczego właśnie do Ciebie ma trafić Jabra Step Wireless? W jaki oryginalny sposób będziesz ją wykorzystywał?

Każda osoba otrzyma jeden egzemplarz Jabra Step, więc macie potrójną okazję. Z wszystkich komentarzy wybiorę trzy najciekawsze wpisy.

Oczywiście nie musi to by tekst – może to być grafika, zdjęć, rysunek, format dowolny! 🙂

Wyniki

Słuchawki Jabra czekają:

  • Bartek
  • Edyta
  • Cecylka

Prosimy o kontakt na adres: michal.rogowicz(malpeczka)otabletach.pl.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz