14

KONKURS! Zgarnij słuchawki Jabra Step Wireless! WYNIKI!

Jabra Step Wireless konkurs
Wraz z polskim oddziałem firmy Jabra zorganizowałem krótki, ale ciekawy konkurs. Nagrodą są bezprzewodowe słuchawki sportowe Jabra Step Wireless, które można sparować z smartfonami lub tabletem internetowym. Co zrobić, aby zgarnąć Jabra Step? Otóż zadanie nie jest skomplikowane.

Jabra Step Wireless. Co oferują?

Step Wireless pozwala pozbyć się kabli i słuchać muzyki oraz odbierać połączenia z najwyższą jakością dźwięku bez względu na miejsce prowadzenia rozmowy. Dzięki Step Wireless można zostawić telefon komórkowy w kieszeni i sterować muzyką oraz połączeniami za pomocą słuchawek dousznych.

Izolujące dźwięki słuchawki douszne są małe, jednak zapewniają imponującą jakość dźwięku. Są zaprojektowane do przenoszenia doskonałej jakości dźwięku, który sprawia, że muzyka nabiera głębi. Słuchawki douszne Step są tak lekkie i wygodne, że można zapomnieć, że się je nosi. Miękkie, elastyczne zaczepy GelHooks™ i trzy rodzaje wkładek EarGels™ zapewniają naturalne i pewne dopasowanie do ucha. Słuchawki Step są odporne na zabrudzenia i wodę.

Jabra Step

Szczegółowy opis funkcji znajdziecie na stronie Jabra.

Zasady konkursu

Konkurs zorganizowany przez blog otabletach.pl oraz Jabra trwa od 15. do 30. kwietnia 2015 roku. Wyniki konkursu zostaną opublikowane tutaj najpóźniej do 4. maja 2015 roku. Do wygrania są trzy słuchawki Jabra Step Wireless, a każda osoba otrzyma jeden egzemplarz!

Co zrobić, aby zgarnąć Jabra Step Wireless?

Odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe, a odpowiedzi umieścić w komentarzu! Pamiętajcie, aby podać maila, aby można się było z Wami skontaktować.

Pytania:
1. Jaka wersja Bluetooth została umieszczona w Jabra Step?
2. Dlaczego właśnie do Ciebie ma trafić Jabra Step Wireless? W jaki oryginalny sposób będziesz ją wykorzystywał?

Każda osoba otrzyma jeden egzemplarz Jabra Step, więc macie potrójną okazję. Z wszystkich komentarzy wybiorę trzy najciekawsze wpisy.

Oczywiście nie musi to by tekst – może to być grafika, zdjęć, rysunek, format dowolny! 🙂

Wyniki

Słuchawki Jabra czekają:

 • Bartek
 • Edyta
 • Cecylka

Prosimy o kontakt na adres: michal.rogowicz(malpeczka)otabletach.pl.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz

 • Bartek

  No to ja będę pierwszy!

  Ad.1 Bluetooth 4.0
  Ad. 2. Zamierza już od początku maja (ciekawe dlaczego :P) zacząć intensywnie pracować nad swoim ciałem, tak aby wszystkie Piękne Polskie Kobiety oszalały na moim punkcie jak tylko pojawię się na plaży. Oczywiście w czasie treningów potrzebują motywującej oraz głośnej muzyki, a to zapewni mi Jabra Step! Podłączone do mojego smartfonika, telefonik na rękę w kieszonkę i lecimy!

 • Zajefajnie!

  W słuchawkach Jabra Step jest zamontowany moduł Bluetooth 4.0, a będę ich używał w…kuchni. Nie mam bezprzewodowych słuchawek, a często gotuję z różnymi vlogerami i mając taki sprzęt nie musiał bym non stop powtarzać fragmentów, „bo nie dosłyszałem” 🙂

 • W słuchawkach oczywiście jest moduł Bluetooth 4.0
  Będę używał ich zgodnie z ich przeznaczeniem, dotychczas miałem problem ze wszystkimi „zwykłymi” słuchawkami bo podczas jakiejkolwiek aktywności sportowej po prostu wypadały z uszu a więc mając Jabra Step Wireless problem zniknie a ja będę mógł bardziej zmotywowany milej uprawiać ulubione aktywności fizyczne. Może uda mi się wreszcie schudnąć trochę bo póki co średnio mi to wychodzi a lato już blisko 😀 ale to pewnie dlatego, że nie mam Jabra Step Wireless 😉
  wojciech.walczak92[małpa]gmail.com

 • Rafaello

  Witam. W słuchawkach jak już wszyscy pewnie wiedzą jest moduł Bluetooth 4.0.
  Jabra Step Wireless są mega wypasione i jak by się udało je wygrać z chęcią odstawił bym moją starą leciwą słuchawkę Bluetooth w kącik 🙂
  Służyły by mi głownie do rozmów których przeprowadzam dość durzo, a wolne ręce mieć podczas rozmowy to nieoceniona wygoda i bezpieczeństwo zwłaszcza gdy prowadzę samochód. Jabra Lifesaver drivers.
  Nieomieszkalbym rownież sprawdzić ich w extremalnych sytuacjach w takich które zwykle słuchawki nie dają rady, a przynamniej moja obecna słuchawka.
  Dzięki i pozdrawiam

 • Cecylka

  To i ja!
  Słuchawki są wyposażone w moduł Bluetooth 4.0
  A zastosowanie mamy, a jakże – dość chyba nietypowe 😉 Wraz z moim czterołapym kumplem uprawiamy kilka mniej lub bardziej standardowych ludzkopsich aktywności – biegamy na ten przykład (to ta standardowa) oraz rzucamy frisbee i wykonujemy sztuczki w rytm muzyki (to ta nieco mniej ;)) W obu przypadkach posiadanie takich słuchawek znacznie by je ułatwiło i uprzyjemniło. W tym drugim zwłaszcza – taki występ trzeba doskonale zsynchronizować z muzyką, bo wtedy właśnie robi największe wrażenie. Ćwiczenie układu ze słuchawkami na kablu kończyło się niekiedy ich zerwaniem z uszu, kiedy fikający koziołki pies zahaczył o nie łapą w ferworze wygibasów – o ile wygodniej, gdyby nie trzeba się o to martwić i spektakularne wyskoki do dysku z odbiciem z pleców wykonywać bez żadnych obaw, że na ziemi wyląduje i pies, i słuchawki 😉 Załączam zdjęcie z naszych starówkowych pokazów:
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=245788768801336&l=5ae0678566
  (zarobiłam całe dwa złote – nie pomyślałam, żeby ten kapelusz jednak z głowy zdjąć i położyć przed sobą ;))
  Mój e-mail: inbox @ cecylka.pl

 • Eryk

  bluetooth 4.0
  Bo chce i już!

 • Witold

  Moduł Bluetooth 4.0.
  To byłby idealny towarzysz rowerowych eskapad. Tradycyjne „pchełki”, które mam na stanie nie dają rady. Przede wszystkim nie izolują otoczenia i słychać wszystko to, co dzieje się wokół (ruch uliczny, ludzi). No i wypadają czasem. Z kolei duże nauszne słuchawki, jak wiemy, w trasie raczej są nieużywalne. Chciałbym je hardcorowo przetestować w terenie 🙂

 • Irek

  Bluetooth 4.0
  Chciałbym zmienić się dla mojej Kobiety, a bez motywacji w postaci muzyki nie da rady.

 • Ela

  Bluetooth 4.0
  Chciałabym w nich ćwiczyć szejki pupę aby mój chłopak znów zaczął na mnie patrzeć z takim podnieceniem jak kiedyś.

 • Marlena

  Bluetooth 4.0
  Chciałabym w końcu znaleźć swojego chłopaka, a obecnie muszę niestety schudnąć, przynajmniej tak mi się wydaje.

 • Łukasz

  bluetooth 4.0
  Chciałbym się uwolnić od kabli i biegać bez plątaniny.

 • Edyta

  1. Bluetooth 4.0

  2. Czemu do mnie ma trafić Jabra Step Wireless ? Ponieważ kocham muzykę, kocham aktywność i kocham ciągłe zmiany .Uwielbiam jechać na rowerze słuchając muzyki, biegać przy fajnej piosence czy po prostu usiąść spokojnie w zaciszu swojego pokoju i posłuchać muzyki która mnie rozluźnia , która wzbogaca moja wyobraźnię o nowe doznania .

  Jak wykorzystam Jabra Step Wireless ?

  J JADĄC na rowerze z zawrotną prędkością, upajając się jakością dźwięku,
  A ADRENALINĘ podnosząc, skacząc z Bungee i pokonywać barierę swego lęku.
  B BUSZUJĄC po sklepie , oddawać się mani nie tylko kupowania ale i słuchania
  R RADYKALNIE zmieniając swoje dotychczasowe manie leniuchowania .
  A ADOROWAĆ sporty które pokonują me słabości, w tym lęk mej wysokości .

  Jabra Step Wireless wykorzystam na sposobów wiele

  bo kable to nie są moi wierni i lubiani przyjaciele .
  Uwalniając się od kabli, a wiążąc się z super dźwięku jakością
  zdobędę świat cudownego dźwięku doskonałością.
  edka767@gmail.com

 • Anna

  1. Bluetooth 4.0

  2. Śpiewam, tańczę, w wolnych chwilach wcinam pomarańcze.
  Taniec jest mi potrzebny, jak powietrze bez którego nie da się żyć, jak woda na
  pustyni, jak biednemu kromka chleba. Bezprzewodowe słuchawki Jabra Step Wireless
  dadzą mi możliwość tańczenia w każdym miejscu, o każdej porze. Świat będzie
  piękniejszy! 😀

 • kochacwszystko

  Bluetooth 4.0

  Te słuchawki powinny trafić do mnie, a dokładnie do moich uszów ponieważ wymiatają . Zwykłe brzędolenie moich trzeszczących słuchawek doprowadza mnie do szału . Chciałbym móc wymienić je na lepszy model . Co z nimi zrobię ? Rozpędzę się na maxa i wskoczę do wody . A co mi tam, W końcu są odporne na wodę, a chciałbym przekonać się jak to jest słuchać muzykę pod wodą 😀 kochacwszystko@o2.pl