0

Overmax Edutab 3 Multiset. Tablet dla dzieci za 399 zł

Overmax Edutab 3 MultisetPoznańska firma technologiczna Overmax prezentuje nowy tablet dedykowany dzieciom już od 3-go roku życia. Jest to Overmax Edutab 3 Multiset to edukacyjny tablet dla dzieci ciekawych świata.

Overmax Edutab 3 Multiset to tablet, który pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4. Prawidłowe działanie ma zapewnić czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5 GHz. Interfejs Androida wyświetlany jest na ekranie o rozdzielczości 1024×600 pikseli.

Overmax Edutab 3 Multiset

Overmax Edutab 3 Multiset z kontrolą rodzicielską

Dzięki kontroli rodzicielskiej, najmłodsi użytkownicy mogą mieć dostęp wyłącznie do zawartości zatwierdzonej przez opiekunów. Tablet pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4, dzięki czemu można instalować coraz nowsze, bardziej zaawansowane aplikacje dostępne w Google Play. Dodatkowo do urządzenia dołączony został zestaw składający się z klawiatury z hubem USB, do którego można podłączyć m.in. zewnętrzne nośniki pamięci, myszki, słuchawek oraz pokrowca umożliwiającego zamontowanie tabletu na zagłówku w samochodzie.

Overmax Edutab 3 Multiset

Dodatkowe aplikacje

Edutab 3 Multiset oferuje również jeszcze bogatszy pakiet preinstalowanych aplikacji edukacyjnych. Rzepka – interaktywna czytanka wraz z grami tematycznymi, dostęp do blisko 100 audiobooków – w tym wielu darmowych to dopiero początek interaktywnej przygody. Najnowsza odsłona tabletu Edutab to również karaoke dla dzieci ze ścieżkami dźwiękowymi oraz zestaw filmików edukacyjnych pokazujących między innymi ciekawe eksperymenty w laboratorium czy proste przepisy kulinarne, dzięki którym dzieci mogą gotować razem z rodzicami. Dzięki współpracy z partnerami – Lulek.tv oraz Cudaczek i Przyjaciele, najmłodsi użytkownicy otrzymają również dostęp do wielu gier oraz aplikacji edukacyjnych, które pomogą w nauce języków obcych, pisania czy matematyki.

Overmax Edutab 3 Multiset zestawOvermax Edutab 3 Multiset zestaw

Overmax Edutab 3 Multiset. Ceny i dostępność

Tablet będzie dostępny w 2 wersjach kolorystycznych – niebieskiej oraz fioletowej. Produkt będzie dostępny w sprzedaży jeszcze w kwietniu br. w cenie detalicznej ok. 399,00 zł.

źródło: informacja prasowa Overmax

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz