1

NEXO Kiddo+. Tablet dla dzieci za 369 zł. Co oferuje?

NEXO Kiddo+
W ostatnim czasie dostałem mnóstwo pytań o tablety dla dzieci. Zawsze proponowałem jakieś modele, ale teraz będę mógł do tego dołączyć kolejny sprzęt. Jest to NEXO Kiddo+, który jest tabletem dla dzieci za 369 zł. Czy warto taką kwotę wydać na tablet dla dzieci?

NEXO KIDDO+ to tablet stworzony zgodnie z filozofią nauki przez zabawę. Po włączeniu KIDDO+ użytkownikowi ukazuje się intuicyjny interfejs, który w czytelny sposób oddziela gry od aplikacji, galerii czy też dodatkowych funkcjonalności.

W internecie czy też w sklepie Play znajdują się tysiące aplikacji dla dzieci. Większość z nich nie przedstawia jednak dużej wartości, a w niektórych przypadkach mogą być nawet szkodliwe dla dziecka. Dlatego też z myślą o wygodzie rodziców, ale przede wszystkim bezpieczeństwie i właściwym rozwoju dziecka NavRoad stworzył specjalny portal www.nexokiddo.com. Wśród starannie dobranych wartościowych aplikacji znajdują się wersje bezpłatne oraz testowe.

NEXO KIDDO+ wyposażony został w 7 calowy ekran IPS. Producent gwarantuje optymalne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Dzięki temu obraz jest zawsze wyraźny, a kolory doskonale nasycone, niezależnie od położenia ekranu względem oczu.

Prawidłowe działanie zapewnia 4-rdzeniowy procesor (QuadCore Rockchip RK 3126 4×1,2 GHz) oraz 1GB pamięci RAM DDR3. Wbudowana pamięć wynosi 8 GB. NEXO KIDDO+ został wyposażony w dwie kamery. Złącze microUSB pozwoli naładować tablet, ale – co najważniejsze – za pośrednictwem dołączonego do zestawu kabla OTG, umożliwi odtwarzanie bajek z przenośnej pamięci USB. W obudowie znajduje się również standardowe, 3,5 mm gniazdo słuchawkowe, dzięki któremu dziecko może wygodnie słuchać muzyki czy też bajek po podłączeniu słuchawek. Z kolei czuły mikrofon oraz głośniki ułatwią efektywną naukę języków obcych czy też codzienną komunikację. NEXO KIDDO+ jest wyposażony w złącze karty microSD/SDHC, które obsługuje nośniki o pojemności nawet 32GB.

Cena tabletu NEXO Kiddo+ wynosi 369 zł.

Popularność tabletów dla dzieci w ostatnim miesiącach zdecydowanie wzrosła. Najpierw zwykle tablety cieszyły się dużą popularnością, ale tera ten trend znacznie wyhamował. Teraz czas na tablety dla dzieci?
źródło: informacja prasowa NavRoad

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz