0

TELEFUNKEN TAB70.1 BASE. Tablet za 189 zł. Co oferuje?

TELEFUNKEN TAB70.1 BASE
Polski oddział niemieckiej firmy TELEFUNKEN wprowadza do sprzedaży nowy tablet, który skierowany jest dla początkujących użytkowników. Za 189 zł Klient otrzyma prosty sprzęt. Co dokładnie oferuje TELEFUNKEN TAB70.1 BASE?

Zbyt wielu informacji Wam nie przekaże, bo sam sprzęt do zaawansowanych nie należy. Jednak nie oczekujmy tego w tablecie za 189 zł. Ale czy warto go kupić? Można się nad nim zastanowić, jeśli poszukujemy przystępnego cenowo i prostego tabletu.

Na przodzie obudowy TELEFUNKEN TAB70.1 BASE widnieje 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Google Android zapewnia 2-rdzeniowy procesor Rockchip RK 3026 oraz 512 MB RAM. Na wszelkie dane oraz aplikacje zarezerwowano 4 GB, ale do dyspozycji jest slot microSD.

Zobacz także: Recenzja TELEFUNKEN Live TL1. Smartfon nieznanej mi marki zdał egzamin [wideo]

W obudowie TELEFUNKEN TAB70.1 BASE skrywa się także WiFi, microUSB, jack 3.5 mm oraz fotoaparat (tak nazwał to producent, z pewnością będzie to aparat o małej rozdzielczości). Tablet pracuje na baterii o pojemności 2600 mAh.

TELEFUNKEN TAB70.1 BASE. Cena i dostępność

TELEFUNKEN TAB70.1 BASE jest obecnie dostępny w Makro, a już wkrótce w innych wiodących sieciach handlowych w Polsce. Sugerowana cena urządzenia to 189 zł. Co o niej sądzicie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz