0

TELEFUNKEN Vision. 5,5-calowy ekran z aparatem 8 Mpix za 549 zł!

TELEFUNKEN Vision
Rodzina smartfonów marki TELEFUNKEN wzbogaciła się o nowy model, przeznaczony dla użytkowników preferujących duży, wygodny ekran. TELEFUNKEN VISION to czterordzeniowy smartfon z ekranem o przekątnej 5,5”, oparty na Androidzie 4.4, z folią ochronną na ekran.

TELEFUNKEN Vision to cienkie (7,9 mm grubości) urządzenie z 5,5-calowym ekranem IPS o rozdzielczości 540×960 pikseli. Pracuje z pamięcią RAM 1GB i wewnętrzną 8GB, w oparciu o czterordzeniowy procesor (QuadCore 1,3 GHz), w środowisku Android 4.4. Posiada dwa sloty na karty SIM, dwa fotoaparaty: tylny 8 Mpx z autofocusem i lampą błyskową oraz przedni 5 Mpx, moduł WiFi, Bluetooth 4.0, GPS, transmisję danych 3G(HSPA)/EDGE/GPRS. Obsługuje cztery zakresy częstotliwości GSM (850/900/1800/1900). Jest dostępny w czarnej wersji kolorystycznej. W zestawie nabywca otrzymuje dodatkową tylną klapkę w kolorze białym, folię na ekran minimalizującą ryzyko zarysowań i uszkodzeń oraz adaptery do różnych rozmiarów kart SIM (Nano, Micro).

Zobacz także: TELEFUNKEN TAB70.1 BASE. Tablet za 189 zł. Co oferuje?TELEFUNKEN Vision

TELEFUNKEN Vision

TELEFUNKEN Vision. Cena i dostępność

Jest obecnie dostępny w sieciach sprzedaży Makro, a już wkrótce pojawi się w Media Markt, Saturn, Neonet oraz innych wiodących sieciach handlowych. Sugerowana cena urządzenia to 549 zł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz