0

Nawigacja Navitel Navigator dla tabletów w nowych punktach sprzedaży!

Navitel Navigator voucher
Firma Navitel rozszerza dostępność nawigacji Navitel Navigator, którą można z powodzeniem zainstalować i użytkować na tablecie. Vouchery z kodem instalacyjnym Navitel Navigator dostępne są w sieci sprzedaży LAMEX oraz u dystrybutora INCOM S.A.

Spółka LAMEX zasłynęła jako generalny dystrybutor globalnych brandów z segmentu elektroniki użytkowej, a od wielu lat poszerza portfolio produktowe o akcesoria i osprzęt. Już w czerwcu będzie można za pośrednictwem tej firmy zamówić vouchery Navitel Navigator, które aktywują mapę Polski i zapewniają dożywotnią aktualizację. Vouchery są dostępne także u partnerów handlowych INCOM S.A.

Cena za voucher Navitel Navigator wynosi 49,99 zł.

Mapa Polski liczy 645 421 km węzła drogowego i 238 067 punktów POI. Aplikacja działa także w trybie offline, dzięki czemu nie korzysta z transferu danych i oferuje szereg usług dodatkowych, zintegrowanych z programem – informacje pogodowe, możliwość rezerwacji noclegu korzystając z ofert serwisu Booking.com czy wbudowany komunikator, poprzez który użytkownicy mogą udostępniać sobie swoją obecną lokalizację czy ostrzegać się o zdarzeniach drogowych. Głosu do aplikacji użyczył Zbigniew Urbański, popularny prezenter telewizyjny i znawca nowinek technologicznych, co sprawia, że precyzyjne wskazówki dojazdu wspomagają czytelny interfejs programu.

źródło: informacja prasowa Navitel

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz