0

Acer Aspire Switch 11 V. Wydajny tablet hybrydowy z interesującą specyfikacją

Acer Aspire Switch 11 V
Firma Acer podczas tegorocznych targów komputerowych Computex, które odbywają się w Azji, zaprezentowała nowe hybrydowe urządzenie, tablet hybrydowy. Jest to Acer Aspire Switch 11 V z 11,6-calowym wyświetlaczem IPS oraz procesorem Intel Core M.

Aspire Switch 11 V wyposażony jest w procesor Intel Core M-5Y10. Jest to dwurdzeniowy układ o częstotliwości taktowania do 2.0 GHz z technologią Turbo Boost. W prawidłowym działaniu pomaga 4 GB RAM oraz układ graficzny Intel HD Graphics 5300. Wbudowana pamięć wynosi 128 GB, ale jest także wersja z 64 GB SSD. Intel Core M charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii, umożliwiające do 8 godzin pracy bez konieczności ładowania baterii. Bezzatrzaskowy, magnetyczny zawias Acer Snap Hinge 2 z prowadnicą pozwalającą bez wysiłku zmieniać tryb pracy. Można wybierać między notebookiem, tabletem, trybem multimedialnym i trybem prezentacji. Dla wygodniejszego pisania, klawiatura ma możliwość podniesienia. Można też obniżyć jej środek ciężkości, co pozwoli na uzyskanie większej stabilności.

Zobacz także: Acer Switch 12. Nowy hybrydowy tablet z ekranem 12,5″

Interfejs systemu Windows 8.1 (pojawi się darmowa aktualizacja do Windows 10) wyświetlany jest na 11,6-calowym ekranie IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Technologia Zero Air Gap poprawia czytelność obrazu. Ekran jest zabezpieczony przez Corning® Gorilla® Glass 3. Technologia Acer VisionCare™ zapewnia dodatkową ochronę oczu użytkowników.

Acer Aspire Switch 11 V

Za dźwięk odpowiadają wbudowane dwa przednie głośniki z technologią Acer TrueHarmony i Dolby® Digital Plus Home Theater™.

W obudowie Acer Aspire Switch 11V umieszczono także akumulator (45Wh), USB, miniHDMI, czytnik kart microSD, a także WiFi oraz Bluetooth.

Ceny i dostępność

Acer Aspire Switch 11V będzie dostępny w regionie EMEA (kraje leżące na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki) w czerwcu, a ceny zostaną podane później.

I co sądzicie o Acer Aspire Switch 11 V?

Moim zdaniem to kolejna ciekawa generacja Switcha. Ja używam „starej” już modelu Switch 10 i jak na razie nie narzekam. Oczywiście nie jest tabletem idealnym, ale ułatwia mi mobilną pracę. Jest to obowiązkowy sprzęt podczas wyjazdu… Ja jestem strasznie ciekaw jaka będzie cena Acer Aspire Switch 11 V
źródło: informacja prasowa Acer Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz