0

Nawigacja Navitel Navigator na tablety do kupienia w Komputroniku

Navitel Navigator voucher
NAVITEL Poland rozszerza dostępność nawigacji GPS dla tabletów internetowych oraz smartfonów. Oprogramowanie Navitel Navigator można kupić w salonach Komputronik oraz na stronie komputronik.pl.

Od czerwca w salonach z logo Komputronik pojawią się vouchery NAVITEL z kodami aktywacyjnymi do mapy Polski w promocyjnej cenie 49.99 zł. Klienci decydujący się na zakup vouchera mogą mieć pewność dożywotniej aktualizacji mapy na swoim urządzeniu mobilnym.

Podpisanie umowy z siecią Komputronik daje nam szerokie dotarcie do klientów kilkuset stacjonarnych placówek tej sieci. To kolejny krok na drodze do budowania świadomości marki NAVITEL poprzez obecność w portfolio wiodącej retailowej grupy sprzedażowej. Jesteśmy na etapie podpisywanie kontraktów także z innymi dużymi sieciami detalicznymi w Polsce jak i za granicą. Sieć Komputronik jest w fazie towarowania, a każdy salon sprzedaży zostanie wyposażony w specjalny stand z informacjami na temat produktu. Ponadto prowadzimy cykl praktycznych szkoleń dla pracowników Komputronika, aby mogli oni poznać i przekazać klientom zalety naszej aplikacji nawigacyjnej.

podkreśla Tobiasz Jankowski, Prezes Zarządu NAVITEL Polska.

źródło: informacja prasowa Navitel

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz