0

Plantronics BackBeat FIT. Kolorowe słuchawki dla aktywnych

Plantronics BackBeat FIT zółty
Marka Plantronics wprowadza do sprzedaży nowe słuchawki, które mogą się przydać osobom aktywnie uprawiającym sport. Model Plantronics BackBeat FIT można kupić w trzech wyrazistych kolorach – czerwonym, zielonym i niebieskim. Cena do najniższych, bo Plantronics BackBeat FIT wyceniono na nieco ponad 300 zł. Czy warto?

Popularność modelu BB FIT jest wynikiem zastosowania specjalnych, elastycznych materiałów, które dopasowują się do kształtu głowy ćwiczącego dając mu poczucie komfortu i stabilności konstrukcji. Jednocześnie zaś są lekkie i odporne na wodę i pot za sprawą powłoki P2i, którą stosuje także wojsko do maskowania i ochrony sprzętu. Możemy zatem ćwiczyć w każdych warunkach atmosferycznych, podczas deszczu oraz w wilgotnym klimacie. Dla bezpieczeństwa producent wyposażył akcesorium w odblaskowy element zwiększający widoczność po zmroku, a specjalna wkładka dokanałowa została zaprojektowana tak, aby użytkownik nie był całkiem odizolowany od zewnętrznych dźwięków i miał świadomość ewentualnego zagrożenia.

można przeczytać w informacji prasowej.

Słuchawki Plantronics BackBeat FIT wyposażono w moduł Bluetooth. Stereofoniczne brzmienie, wyraziste basy i głębia dźwięku to koronne cechy akcesorium.

Zobacz także: ART AP-B22. Bezprzewodowe słuchawki dla tabletów i smartfonów

Urządzenie potrafi nieprzerwanie odtwarzać muzykę przez osiem godzin, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi możemy prowadzić rozmowę telefoniczną przez sześć godzin. Specjalny tryb hibernacji włącza się automatycznie, gdy słuchawki znajdą się poza zasięgiem telefonu.

Plantronics BackBeat FIT niebieski

Odbieranie i kończenie rozmowy odbywa się bez potrzeby dotykania smartfona. Służą do tego czytelnie oznaczone elementy słuchawek.

W zestawie znajdziemy ponadto estetyczny futerał oraz odblaskowy pokrowiec na smartfona do przytwierdzenia na ramię ćwiczącej osoby.

źródło: informacja prasowa Plantronics

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz