0

Nawigacja Navitel Navigator gratis przy zakupie smartfona LG. A kiedy tablety?

smartfony LG z Navitel Navigator
Polski oddział marki Navitel naprawdę w ostatnim czasie mocno pracuje nad tym, aby nawigacja GPS Navitel Navigator była dosłownie wszędzie. Co chwile podpisywane są nowe umowy z dystrybutorami, a teraz Navitel Poland będzie współpracować z LG Electronics Poland oraz siecią sklepów elektronicznych RTV Euro AGD.

Już w czerwcu na półkach sklepów sieci RTV Euro AGD pojawią się smartfony LG objęte promocją. Będą to: LG Magna, LG Spirit, LG Spirit 4G LTE, LG Leon oraz LG Leon 4G LTE. Kod aktywujący mapę Polski przypisany jest do urządzenia, dlatego wystarczy uruchomić aplikację i pobrać mapę, aby cieszyć się pełną funkcjonalnością programu nawigacyjnego. A jakie funkcje poza precyzyjnym wytyczaniem trasy oferuje Navitel Navigator? Do dyspozycji użytkownika oddano między innymi serwis pogodowy, informacje o korkach, możliwość wzajemnego ostrzegania się o zdarzeniach drogowych przez wbudowany komunikator, a także opcję rezerwacji noclegu na Booking.com wprost z menu aplikacji. Jednym z głosów preinstalowanych w opcjach programu jest głos Zbigniewa Urbańskiego, który precyzyjnie poprowadzi kierowcę do celu podróży.

A co z tabletami?

Oczywiście w ostatnim czasie niewiele słychać w temacie tabletów LG, ale jednak mają kilka w swojej ofercie… Duży ekran i oprogramowanie nawigacyjne to dobry towarzysz podróży… Zgadzacie sie?

źródło: informacja prasowa Navitel

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz