0

Plantronics Explorer 500. Słuchawka Bluetooth z HD Voice. Kompatybilna z tabletami

Plantronics Explorer 500
Firma Plantronics wprowadza do oferty słuchawkę Bluetooth Explorer 500, charakteryzującą się certyfikowaną jakością rozmów w technologii HD Voice, redukcją szumów, a także możliwością przesyłania muzyki ze smartfona oraz tabletu. Słuchawki Plantronics Explorer 500 nie należą do tanich, a co jeszcze oferują?

Model Plantronics Explorer 500 pozwala na połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie, co jest wygodnym rozwiązaniem, gdy korzystamy zarówno z prywatnego, jak i służbowego telefonu. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość przesyłania muzyki z odtwarzacza wprost do słuchawki za pośrednictwem profilu A2DP.

Technologia HD Voice zapewnia dobrą jakość rozmów, a dwa mikrofony odpowiadają za redukcję zewnętrznych odgłosów. Ukryty w obudowie słuchawki przycisk wielofunkcyjny odpowiada za wybudzenie Explorera 500 z trybu oszczędzania baterii oraz za aktywację asystentów głosowych popularnych systemów mobilnych, a więc Cortany, Google Now i Siri.

Plantronics Explorer 500

Zobacz także: Plantronics BackBeat FIT. Kolorowe słuchawki dla aktywnych

Niekwestionowanym udogodnieniem jest też oferowana w zestawie magnetyczna opaska, którą można zapiąć wokół rączki walizki lub ramiączka plecaka. Jedna strona paska zakończona jest portem USB, a druga slotem micro USB służącym do ładowania słuchawki.

Proces zasilania akumulatora trwa zaledwie dwie godziny, po czym słuchawki można używać nieprzerwanie przez siedem godzin.

Plantronics Explorer 500

Plantronics Explorer 500. Ceny i dostępność

Słuchawki dostępne będzie już w lipcu w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym. Sugerowana cena detaliczna to 249 zł brutto.

Plantronics Explorer 500

Plantronics Explorer 500

źródło: informacja prasowa Plantronics

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz