0

RTV Euro AGD: MultiPad Consul z darmowym internetem Play LTE za 499 zł

Prestigio MultiPad Consul 7008 4G
Przedstawiciele marki Prestigio zorganizowali promocję związany z modelem MultiPad Consul 7008 4God lipca na wyłączność w sklepach RTV Euro AGD będzie go można nabyć za 499 zł otrzymując w prezencie superszybki internet LTE od sieci Play na rok za darmo.

Jest to na pewno ciekawy dodatek, ponieważ w cenie tabletu można otrzymać także darmowy Internet, ale niestety nie podano ilości danych na starterze. Bo pewnie w ten sposób Klient otrzyma możliwość korzystanie z LTE od Play.

Nasza promocja w sieci Euro jest kwintesencją udanych zakupów, ponieważ klient decydując się na zakup MultiPada Consul 7008 4G otrzymuje wydajne urządzenie w przystępnej cenie oraz darmowy internet w technologii LTE, który dostarczy nasz partner w tym przedsięwzięciu, operator sieci Play.

mówi Sylwia Koza, Western Europe Marketing & PR Manager Prestigio.

Prestigio MultiPad Consul. Co oferuje?

MultiPad Consul 7008 4G to ośmiocalowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1280×800 pikseli z matrycą IPS. Za wydajną pracę odpowiada czterordzeniowy procesor firmy Qualcomm oraz układ graficzny Adreno 306. Urządzenie wyposażono w pełen zakres modułów komunikacyjnych, jak Bluetooth, GPS, ale przede wszystkim szybką łączność LTE (download 100Mb/s).

Tablet zasilany jest baterią o pojemności 3700mAh. Z przodu zainstalowano kamerkę VGA, a na tyle obudowy aparat z matrycą 2MPx. 8GB przestrzeni na dane można rozbudować o kolejne 32GB. Decyzję o zakupie może też ułatwić gama darmowych rozwiązań Prestigio, takich jak 200GB w chmurze MultiCloud, dostęp do bezpłatnych lub promocyjnie wycenionych gier i aplikacji w sklepie MultiStore oraz akces do wirtualnej biblioteki prestigioplaza.com, gdzie na użytkownika czeka prawie milion e-książek w 25 językach.

W zestawie znajdziemy ponadto stylowe etui ochronne.

źródło: informacja prasowa Prestigio

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz