0

IFA 2015: Acer Predator 8. Tablet dla graczy. Co oferuje?

Acer Predator 8 tablet dla graczy
Firma Acer na tegorocznych targach IFA 2015 w Berlinie zaprezentowała tablet przznaczony dla graczy. Tablet Acer Predator 8 nie tylko brzmi ciekawie, ale również pod względem specyfikacji robi wrażenie. Acer zdecydował się na zastosowanie naprawdę mocnych podzespołów.

Tablet Acer Predator 8 (GT-810) został zamknięty w aluminiowej obudowie malowanej pędzlem. Predator 8 ma grubość 8,7 mm i waży jedyne 350 g. Jego najważniejsze zalety to najnowszy procesor Intel® Atom™ x7, system operacyjny Android 5.1 i technologia bezprzewodowego przesyłu danych MIMO.
Tablet Predator 8 GT 810 posiada ekran FHD o rozdzielczości 1920 x 1200. Predator Quadio to głośniki skierowane do przodu, generujące dźwięk przestrzenny, a wyjątkowo realistyczny dźwięk stereo wydobywa się zza czerwonej kratki. Obsługa tabletu odbywa się za pomocą funkcjonalności Predator TacSense, która wspiera precyzyjne sterowanie dotykowe.

Najnowsza generacja procesorów Intel Atom x7-z8700 z kartą graficzną Intel HD (Gen 8 –LP) gwarantuje bardzo dobre osiągi, podczas gdy karta 802.11a/b/g/n z funkcjonalnością 2×2 MIMO zapewnia szybki dostęp do sieci. Przetwarzanie danych odbywa się 2 razy szybciej w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami 1×1. Predator 8 dysponuje wystarczająco dużym dyskiem, by pomieścić gry, filmy i muzykę – wbudowaną pamięcią 64 GB z możliwością dodatkowej rozbudowy za pomocą karty microSD o pojemności nawet 128 GB.

8-calowy wyświetlacz wysokiej jakości o rozdzielczości 1920×1200 pikseli został wykonany w technologii IPS i Zero Air Gap oraz oferuje szerokie kąty widzenia. Technologia Predator ColorBlast Acer sprawia, że efekty wizualne zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Predator 8 wykorzystuje technologię Predator Precision Plus z czujnikami dotykowymi, które zostały rozmieszczone o wiele gęściej w porównaniu ze standardowymi tabletami. Dzięki większej gęstości czujników można uzyskać lepszą precyzję, co jest szczególnie przydatne w przypadku gier typu First Person Shooter. Tego typu dotykowy ekran nadaje się idealnie do szkicowania lub pisania za pomocą narzędzi z 2 mm końcówką, takich jak grafit ołówka czy rysik Acer Accurate Stylus.

4 głośniki skierowane do przodu, tworzące wrażenie otoczenia dźwiękami. Specjalny algorytm Quadio inteligentnie przesyła dźwięk pomiędzy głośnikami, dzięki czemu pomieszczenie może być wypełnione dźwiękiem płynącym z tabletu nawet w gwarze gości. Ponadto technologia Dolby® Audio™ znacząco zwiększa jakość dźwięku, poprzez inteligentną optymalizację dźwięków zależnie od sytuacji, tj. w przypadku streamowania filmu czy puszczania muzyki z wykorzystaniem głośników zewnętrznych czy słuchawek, dialogi są zawsze świetnie słyszalne, tak samo jak wysokie tony, dźwięki średniego poziomu czy mocne basy.
Predator MediaMaster stanowi unikalną aplikację Acer, która umożliwia zmianę ustawień audio i wideo w zależności od tego czy użytkownik gra, słucha muzyki czy ogląda film. W przypadku trybu gra obszar dźwięku, saturacja kolorów oraz ogólny kontrast ulegają zwiększeniu, podczas gdy w trybie film poziom basów ustawiany jest na poziom średni, a kolory czerni ulegają wyostrzeniu w celu zapewnienia lepszej widoczności detali.

Akcesoria do Acer Predator 8

Acer przedstawi w ofercie dodatkowe akcesoria dla tabletu gamingowego Predator 8, takie jak okładki, opakowania, rysik, ładowarkę podróżną, etui, zewnętrzną złączkę SlimPort oraz słuchawki do gry.

Ceny i dostępność: Acer Predator 8

Acer Predator 8 GT-810 będzie dostępny będzie w Polsce w grudniu, w cenie od 1499 PLN.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz