0

TELEFUNKEN Live TL3. Smartfon dedykowany Play kosztuje 399 zł. Co oferuje?

TELEFUNKEN Live TL3
Markę TELEFUNKEN poznałem kilka miesięcy temu kiedy miałem okazję testować smartfony tej firmy. Teraz w sieci Play debiutuje nowy smartfon z logiem TELEFUNKEN na obudowie. Nowość to TELEFUNKEN Live TL3, który wyróżnia się 4,5-calowym ekranem IPS, Androidem 4.2.2 oraz czterordzeniowym procesorem. TELEFUNKEN Live TL3 wyceniono na 399 zł w ofercie na kartę. W abonamencie już od 1 zł.

Smartfon TELEFUNKEN Live TL3 jest obecnie dostępny w sieci sprzedaży operatora telefonii Play, w abonamencie od 1 zł oraz w ofercie na kartę za 399 zł.

TELEFUNKEN Live TL3
wyposażono w 4,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 540×854 pix. Ekran został wykonany w technologii IPS. Interfejs zapewnia system operacyjny Google Android 4.2.2. Wszystko zamknięto w obudowie o rozmiarach 127,3x65x9,3 mm i wadze 120 g.

Prawidłowe funkcjonowanie sprzętu ma zapewnić 4-rdzeniowy procesor oraz 512MB RAM. Wbudowana pamięć wynosi 4GB oraz obsługuje zewnętrzne karty Micro SD do 32 GB. W obudowie skrywa się także Dual-SIM, aparat 5 Mpx z diodową lampą błyskową i przedni 2 Mpx, moduł WiFi, Bluetooth 4.0, GPS, transmisję danych 3G(HSPA)/EDGE/GPRS. Urządzenie występuje w białej wersji kolorystycznej oraz zawiera w zestawie trzy wersje tylnej obudowy: pomarańczową, niebieską i zieloną.

źródło: informacja prasowa TELEFUNKEN

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz