0

Jabra z nowościami na IFA 2015. Nowa słuchawka i produkty dla biznesu

Firma Jabra na tegoroczych targach elekotrnicznych IFA 2015 w Berlinie również zaprezentowała nowe akcesoria, w tym słuchawki bezprzewodowe. Po premierze Sport Pulse oraz Sport Coach przyszedł czas na Jabra Sport Pace. Ale są także inne nowości.

Jabra tworzyła linię inteligentnych urządzeń audio dla aktywnych, która została zaprezentowana na targach IFA. Obejmuje ona urządzenia Jabra Sport Pulse™, Jabra Sport Coach oraz nowy zestaw Jabra Sport Pace. Każde z nich łączy możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki z inteligentnymi funkcjami, takimi jak czujniki ruchu (Jabra Sport Coach Wireless) i biometryczny monitor akcji serca (Jabra Sport Pulse Wireless) współpracujące z dedykowaną aplikacją Jabra Sport Life.

Jabra Sport Pace

Jabra Sport Pace

Jabra Sport Pace. Nowość na IFA 2015

Jabra Sport Pace to najnowsze uzupełnienie tej linii, skierowane do osób, które rozpoczynają swój trening i potrzebują wsparcia przy walce ze słabą motywacją. Słuchawki Sport Pace utrzymują doskonały standard jakości audio przy zachowaniu odporności poprzednich modeli słuchawek, a przy tym zapewniają 5-godzinny czas pracy i 5-dniowy czuwania. Tak, jak pozostałe produkty z linii sportowej, Jabra Sport Pace pomaga zaplanować i kontrolować trening, podając na bieżąco informacje o ćwiczeniach dzięki zintegrowanej aplikacji Jabra Sport Life. Za pomocą dedykowanego przycisku Sport Life Button użytkownik może zażądać informacji na temat obecnego i dotychczasowego treningu. Dzięki funkcji Advanced Multiuse słuchawki mogą się łączyć bezprzewodowo z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Wyjątkowo niska mała waga (21.61g) oraz zestaw wkładek Eargel zapewniają wyjątkową wygodę użytkowania podczas długiego treningu czy biegu. Cała linia sportowa marki Jabra pomaga użytkownikom utrzymać wysoką motywację do wysiłku, co bezpośrednio przekłada się na osiągane wyniki. Jabra Sport Pace będzie dostępny na polskim rynku pod koniec października. Sugerowana cena to 399zł.

Jabra Eclipse

Jabra Eclipse

Jabra Eclipse

Podczas targów swoją premierę będzie mieć również stylowy monosłuchawkowy zestaw głośnomówiący Jabra Eclipse o wyjątkowo lekkiej konstrukcji, długim czasie pracy na baterii i niedoścignionej jakości dźwięku. Najlżejszy z dotychczasowych zestawów firmy Jabra, bo ważący zaledwie 5,5g, Eclipse oferuje 3 godziny czasu pracy, a specjalne ochronne etui zwiększa ten czas do łącznie nawet 10 godzin – dzięki temu rozwiązaniu sprzęt można naładować nawet w kieszeni. Technologia Bluetooth pozwala skoncentrować się wyłącznie na rozmowie, a telefon zostawić w torebce czy kieszeni, co pozostawia obie ręce wolne. Specjalne wkładki Eargel™ gwarantują dokładne dopasowanie do ucha i komfort noszenia nawet przez cały dzień. Zestaw Jabra Eclipse oprócz funkcjonalności oferuje też stylowy wygląd: produkt będzie dostępny w czerni lub bieli. Produkt będzie dostępny już pod koniec września. Sugerowana cena to 399zł.

Jabra Halo Fusion

Jabra Halo Fusion

Jabra Halo Fusion

Kolejną nowością zaprezentowaną po raz pierwszy będzie Jabra Halo Fusion, zestaw słuchawkowy stereo dostosowany do potrzeb fanów muzyki, którzy doceniają czysty dźwięk ulubionych utworów, a nie chcą rezygnować z bezprzewodowych rozmów telefonicznych. Zestaw jest niezwykle wygodny: waży jedynie 21g, konstrukcja leży bezpiecznie na karku, a douszne słuchawki z trzema rozmiarami żelowych wkładek Earbuds™ zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o całodniowym noszeniu. Funkcja Multiuse™ pozwala na sparowanie słuchawek z dwoma urządzeniami jednocześnie. Halo Fusion umożliwia słuchanie muzyki i obsługę połączeń – wystarczy dotknąć zestawu, aby przełączyć się między trybami, bez potrzeby sięgania po telefon. To połączenie poręczności, wygody i funkcjonalności w jednym zestawie. Jabra Halo Fusion wejdzie do sprzedaży w Polsce pod koniec listopada. Sugerowana cena zestawu to 249zł.

Nowe produkty dla firm

  • Jabra Evolve – słuchawki, które ułatwiają koncentrację i zwiększają wydajność, elastycznie dostosowując się do danego stylu pracy. Ten zestaw słuchawkowy, zaprojektowany do prowadzenia rozmów oraz słuchania muzyki, jest wyposażony w funkcję tłumienia hałasu oraz sygnalizator „nie przeszkadzać”, który pozwoli pracownikom skoncentrować się na pracy.
  • Jabra Speak 510 – zestaw głośnomówiący, który przekształci każde miejsce w produktywną salę konferencyjną. Moduł Bluetooth oraz możliwość podłączenia przewodów USB umożliwiają nawiązanie połączenia z komputerami PC, tabletami lub smartfonami, co czyni ten sprzęt idealnym do rozmów konferencyjnych, niezależnie od miejsca i warunków. Doświadczenie firmy Jabra przełożyło się na sukces serii – seria SPEAK może się pochwalić ponad milionem sprzedanych urządzeń.

źródło: informacja prasowa Jabra

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz